הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

עומרי בן הרוש חתם ל-3 שנים נוספות בנתניה

הושגה פשרה: המגן/בלם האריך את חוזהו ושכרו ישודרג, ירוויח 90 אלף דולר בעונה הראשונה עם העלאה בכל עונה. דושאן צ'ראן דחה את ההצעה לקבל שתי משכורות ולעזוב

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  24.09.12 - 13:12
יש פשרה, יש חוזה חדש. בן הרוש (ברני ארדוב, וואלה!)
יש פשרה, יש חוזה חדש. בן הרוש (ברני ארדוב, וואלה!)

תגיות: מכבי נתניה

תחילת כתבה

עומרי בן הרוש חתם היום (שני) לשלוש שנים נוספות במכבי נתניה, באמצעות סוכניו גיא פרימור ואבי נמני. אחרי מו"מ ממושך, ולא מעט ניסיונות להגיע לעמק השווה, הצדדים הסכימו על התנאים החדשים והמגן/בלם סגר על המשך דרכו, כאשר שכרו ישודרג. בן הרוש ירוויח 90 אלף דולר בעונה הראשונה של החוזה החדש, כאשר בכל עונה שלאחר מכן יצמח השכר בעוד 10,000 דולר. מוקדם יותר האמינו במכבי נתניה כי לאור ההערכה המקצועית לה זוכה בן הרוש, העניינים ייסגרו בסופו של דבר ואמרו: "נמצא את הדרך ששני הצדדים יהיו מרוצים".

"התרגשתי מפניות האוהדים שביקשו שאשאר במועדון", סיפר בן הרוש, "גדלתי במועדון ואני גאה ושמח על ההחלטה שלי ושל המועדון להאריך את ההתקשרות ההדדית וחידוש החוזה. אני מבקש לאחל לקהל אוהדי מכבי נתניה ולכל בית ישראל גמר חתימה טובה".

במכבי נתניה ניסו הבוקר (שני) להגיע להסדר כספי עם דרגן צ'ראן. הקבוצה הציעה לקשר הסרבי לקבל שתי משכורות בתמורה להתרת חוזהו עד סוף העונה, אבל הוא סירב, כך נודע לאתר ערוץ הספורט. צ'ראן, שחזר מסרביה לפני מספר ימים, שם עבר טיפולים בגבו, לא נמצא בתוכניות המקצועיות של טל בנין אך מתעקש להישאר. בשיחה עם ראשי המועדון הסביר צ'ראן שאין לו כרגע הצעות, וכי הוא מצפה מהמועדון לכבד את ההסכם עליו חתמו בתחילת העונה.

בנתניה ינסו למצוא הסדר חדש שיהיה מקובל על הקשר, כאשר ישנו כעס גדול על כך שחזר מסרביה ללא מסמכים רפואיים שיעידו על הטיפולים שעבר. "צ'ראן ונתניה לא יכולים ללכת ביחד", אמר אחד השחקנים, "הכל שאלה של כסף עכשיו".

אגב, צ'ראן הופתע לגלות שהוויטמינים שהיו בתאו האישי באיצטדיון נעלמו, ולאחר בדיקה שעשה התברר כי מספר שחקנים לקחו את הויטמינים מאחר שנאמר להם כי השחקן לא עומד לשוב לישראל. אותם שחקנים הבטיחו לסרבי כי ישלמו לו את עלות הוויטמינים.

הבלם עידו לוי שוחח אתמול באימון עם הצוות המקצועי והתנצל שוב על המקרה שלשום מול הפועל ב"ש, בו אביו תקף מילולית את טל בנין. המאמן הבהיר לבלם כי אין בו כעס והוא קיבל את התנצלותו של אביו דקות אחרי הסיום.