הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מכבי נתניה לקרופניק: "אתה לא בתוכניות המקצועיות יותר"

בנין החל במהפכה. הראשון שישלם את המחיר יהיה הבלם הוותיק. 4 שחקנים מאפריקה ינחתו בשבוע הבא למבחנים

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  25.12.12 - 08:55
קרופניק משלם את המחיר (ברני ארדוב, וואלה!)
קרופניק משלם את המחיר (ברני ארדוב, וואלה!)
פרסום ראשון

תגיות: מכבי נתניה

תחילת כתבה

הבלם ליאוניד קרופניק מחוץ לתוכניות המקצועיות של מכבי נתניה- כך עולה משיחה שקיים אחד מבעלי הקבוצה גיל לב עם נציגי השחקן. קרופניק בן ה-32 לא התלבש במחזורים האחרונים ובמועדון היו רוצים להגיע איתו להסדר על שחרורו כבר בפתיחת חלון ההעברות הקרוב או לחילופין שתימצא קבוצה שתסכים לקחת עליה את חוזהו. קרופניק סיפר לחבריו כי בתקופה האחרונה הוא אינו מקבל יחס דומה מהצוות המקצועי וכי הוא מרגיש את רצון הצוות המקצועי לחתוך אותו.

הבלם הוא השחקן הראשון שיעזוב את המועדון כבר בינואר, כשגם ארנון טמיר יעזוב, ככל הנראה לקבוצה בליגה הלאומית. בקבוצה הוציאו ויזות לארבעה שחקנים מאפריקה שינסו להרשים את הצוות המקצועי כשינחתו בשבוע הבא. מדובר בבלם, קשר עושה משחק, קשר כנף וחלוץ, מה שמצביע על כך שגם שחקנים בחלק הקדמי שמשחקים היום לא בטוח יישארו בסגל. מוטלה שפיגלר שנמצא בחו"ל ומעורב מאוד בקבוצה קיבל את ההמלצות על אותם שחקנים.

עידן שריקי שלא שותף במשחקים האחרונים מאוכזב ממעמדו, אבל החלוץ שהגיע מאשדוד בתחילת העונה חתום על חוזה לשלוש שנים ולנתניה לא יהיה פשוט להגיע איתו להסדר כספי."שריקי יכול לתרום לנו מאוד", אמר אחד השחקנים. "שני המשחקים הקרובים ייקבעו המון לגבי כל שחקן בסגל", אמרו במועדון.

לקראת המשחק מחר בחצי גמר גביע הטוטו מול הפועל חיפה באצטדיון ה'מושבה' מתכוון טל בנין לאפשר מנוחה למספר שחקנים שפתחו בהפסד במחזור האחרון בליגה למכבי ת"א 2:1. עושה רושם שעמית שומוביץ', עומר פרץ, עידן שריקי ובן בנימין יחזרו להרכב. סרג' לופו החלים כמעט לחלוטין ממתיחה בשריר אך במועדון לא ייקחו סיכון והוא לא יהיה בסגל בחצי גמר גביע הטוטו על מנת שיוכלו להכשירו למשחק הליגה בשבת מול הפועל קריית שמונה.