הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מסי בדרך, תפתחו את היומנים: בארסה תשחק בארץ ב-31 ביולי

חובבי ברצלונה בישראל יכולים להפסיק לפנטז: מחר ייפגש הנשיא שמעון פרס עם נשיא המועדון רוסיי, השניים יערכו מסע"ת ויתאמו פרטים לקראת משחק ראווה. התכנון: בארסה מול קבוצה ישראלית-פלסטינית או יריבה אירופאית בכירה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  20.02.13 - 17:43

תגיות: ברצלונה

תחילת כתבהכמו במקומות רבים בעולם, גם כאן בישראל תופעת ההערצה אל ברצלונה הנוכחית חוצה מגזרים שונים. הקבוצה מקטאלוניה זוכה לאהדה מאסיבית, ונראה שעובדה הזאת תוכל גם לקדם מעט את נושא השלום, לתרום לקידום לבבות ועל הדרך לספק חוויה חלומית לאלפים. היום (רביעי) הקהל הרחב בארץ קיבל בשורה משמחת, כשעל פי סיכום עקרוני, ברצלונה תגיע לישראל, ותערוך כאן משחק ראווה ב-31 ביולי.

נשיא המדינה, שמעון פרס, ייפגש מחר, יום חמישי, ה-21 בפברואר בשעה 18:00 בכפר המכבייה, עם נשיא מועדון הכדורגל של ברצלונה, סנדרו רוסיי. בתום הפגישה צפויים השניים להכריז על הקמתו של פרוייקט ייחודי למען קידום השלום דרך הספורט, בין ישראל, הפלסטינים וברצלונה.

רוסיי, שמגיע לראשונה לביקור בישראל וברשות הפלסטינית, ינחת ביחד עם סגנו חאבייר פאוס, והוא פרסם אמש הודעה מטעמו בה נאמר כי: "בארסה רוצה לתרום את תרומתה הצנועה לבניית גשרים של הבנה והרמוניה בין העם הישראלי והפלסטיני באמצעות ספורט וחינוך".

אבל פרט לאותו פרויקט, מסתמן כי הקהל הישראלי יזכה לראות את הכוכבים הגדולים בפעולה מול עיניו: גורמים בבית הנשיא מנסים לקבוע על משחק ידידות בין קבוצה מאוחדת של ישראלים ופלסטינים שתשחק מול בארסה, אך עדיין לא ידוע אם זה יצא לפועל. במידה שהרעיון ייפול, כנראה שקבוצה בכירה אחרת תגיע. כמו כן, עדיין לא ברור באיזה איצטדיון ייערך המשחק.