צוצאליץ' ישוחרר מחר. בוקולי ומשומר ב-11 לקראת בית"ר י-ם

הבלם נותח בלסת, פילאבסקי יפתח במקומו. הערכה בחיפה: אצטדיון "סמי עופר" לא יהיה מוכן בזמן לפתיחת העונה הבאה

תומר לוי
תומר לוי  22.02.13 - 13:42
בוקולי. חוזר להרכב
בוקולי. חוזר להרכב
תחילת כתבה

במכבי חיפה נשלמות ההכנות לקראת המשחק מול בית"ר ירושלים ביום ראשון. הירוקים מקווים להמשיך ברצף הניצחונות ולשמור על הפער ממכבי ת"א, אולי אף לצמק אותו מעט עם הכניסה ליישורת האחרונה של העונה. בקבוצה מתעסקים בעיקר בפציעתו הקשה של הבלם אדין צוצאליץ', מי שהיווה מעין "חומת מגן" בדרך לשער של הירוקים ונתן עד כה עונה נהדרת.

צוצאליץ' ישוחרר רק מחר מבית החולים אחרי שיקבל מנה נוספת של אנטביוטיקה. בינתיים, מנתוני הסטטיסטיקה של המשחק מול סכנין (0:1) נראה כי צוצליץ' חילץ 18 כדורים בראש. בהתחשב בכך שהפציעה קרתה בדקה ה-35, נראה שמחצית מהכדורים חולצו עם השבר בלסת. "יכל להיגרם לו נזק עצום, טוב שזה נגמר כך", אמרו היום בקבוצה.

"החברים ריגשו אותי, מכבי חיפה זו משפחה אמיתית", אמר הבלם לאתר הרשמי של המועדון, "אעשה הכל כדי לחזור מהר ככל הניתן כדי לעזור לחברים שלי".

נתונים נוספים מעניינים: אייל גולסה חילץ תשעה כדורים והוסיף עוד שבעה תאקלים, כך גם ג'באר עטאא ויניב קטן בעוד משחק טוב של הקפטן. המאמן אריק בנאדו הדגיש ואמר: "כשאני רואה כל כך הרבה חילוצי כדור בחלק הקדמי שלנו, אני יודע שמשחק ההגנה עובד כמו שצריך".

מבחינת ההרכב צפוי לפתוח במשחק המסקרן: אנדריי פילאבסקי יחליף את אדין צוצאליץ' ומשומר יחזור על חשבונו של עודד אלקיים. גוסטבו בוקולי צפוי לפתוח על חשבונו של ג'באר עטאא המורחק. בתוך כך, בחיפה מעריכים כי אצטדיון "סמי עופר" לא יהיה מוכן עד לפתיחת העונה הבאה. ייתכן ויהיה עיכוב של מספר חודשים עד להכשרתו לאירוח משחקים, למרות הרצון שעד סוף יולי האיצטדיון יהיה מוכן.