לחמן מתחזק: ניר נחום חתם לעונה אחת בהפועל ראשל"צ

המאמן רוצה את הכרטיס לליגת העל: קשר הפועל ת"א בעונה החולפת ישתף פעולה עם מוטי מלכה וגיא כוואז בעיר היין

זיו אברג'יל  28.07.13 - 20:17
ניר נחום. תחנה נוספת בקריירה
ניר נחום. תחנה נוספת בקריירה
תחילת כתבה

אייל לחמן מתכונן במרץ לקראת עונה נוספת בליגה הלאומית, עם תקווה גדולה בלב שהפעם, ראשון לציון תזכה בכרטיס לליגת העל. היום (ראשון) החתים המאמן שחקן נוסף, קשר הפועל תל אביב בחצי העונה חולפת, ניר נחום. 

נחום הגיע לאדומים מחודורוב בינואר אחרי שהעביר את המחצית הראשונה של העונה בשורות בני יהודה, אך שותף ב-6 משחקים בלבד. הקשר גדל במחלקת הנוער של אשדוד ועד 2007 עבר ב-4 קבוצות שונות מהליגות הנמוכות. ב-2007 הוא חזר לאשדוד ושיחק בשורות הקבוצה מהנמל 3 עונות כבאמצע הושאל לבית"ר ירושלים. הוא חזר ב-2010 למכבי נתניה ושיחק שנתיים תחת ראובן עטר.

בעיר היין הביאו את נחום על מנת להתגבר על העזיבה של ליאור אסולין המשמעותי, ברוך דגו ואיתי אלקסלסי. איל לחמן ימשיך גם העונה בקו של העדפת שחקנים אלמונים ורעבים מליגות נמוכות דוגמת אור גירו ונאיף חוסיין שהוחתמו.

נחום מצטרף למוטי מלכה, חלוץ נצרת עילית בעונה שעברה שחתם ביום שישי האחרון. מלכה בן ה-22 גדל בנצרת עילית ונרכש על ידי הפועל באר שבע לפני שנתיים וחצי, אבל לא תקע שם יתד, בעונה שעברה הוא הושאל בחזרה לנצרת עילית וסייע לה לסיים במקום השלישי, תוך עונה גדולה של הקבוצה הצנועה מהצפון. שניהם מצטרפים לגיא כוואז, מגן הפועל רעננה שכבר חתם בקבוצה.