הפועל חיפה: עאהד עזאם בהרכב במקום קנדה הפצוע

האדומים ממתינים לרעננה. שני שחקני העבר של המועדון, אורן ניסים ועופר טלקר, ייפרדו מטרטצקי עם מגן הוקרה. כניסה חינם לנשים בחולצה אדומה ביציעים 1-5

תומר לוי
תומר לוי  30.08.13 - 11:38
דורה ייאלץ להסתדר בלעדיו. קנדה
דורה ייאלץ להסתדר בלעדיו. קנדה
תחילת כתבהאחרי שפתחה את העונה ברגל ימין עם ניצחון 0:2 על רמת השרון, להפועל חיפה יש הזדמנות פז לפתוח את העונה עם 6 נקודות מ-6 אפשריות. האדומים יארחו מחר (שבת, 19:00) את העולה החדשה הפועל רעננה, כשגם האורחת תגיע אחרי ניצחון (0:1 על מכבי פ"ת). הכניסה לנשים בחולצות אדומות תותר בחינם ליציעים 1-5.

משחק הבית הראשון של הפועל חיפה העונה יעמוד בסימן הפרידה מאייל טרטצקי, שלמעשה כבר פרש באופן רשמי ממשחק פעיל ועבר לשמש כעוזר מאמן בקבוצה. לפני המשחק ייערך לקפטן הפורש טקס פרידה במהלכו הוא יקבל חולצה ממוסגרת עם הספרה 13.

את מגן ההוקרה והחולצה יעניקו לשחקן המנכ"ל אפרים גבאי ושני שחקני העבר של המועדון, אורן ניסים ועופר טלקר, שזכו עם טרטצקי באליפות היחידה של המועדון. טרטצקי הוותיק פרש בשל פציעה במפשעה שהכריעה אותו, אך לפני כן שימש כקפטן הפועל חיפה שנים רבות, ולא שיחק במדי שום קבוצה אחרת למעט מכבי הרצליה, אצלה בילה קדנציה אחת.

מי שייעדר מול רעננה יהיה עומרי קנדה, שיישאר מחוץ לסגל בגלל פגיעה בכתפו, ועהאד עזאם יפתח במקומו בעמדת המגן הימני. יובל אבידור התייחס למשחק במחזור השני ואמר: "אחרי שנתיים שבהם פתחנו חלש, ניצחנו במחזור הפתיחה וזה נותן הרבה כוח לשבת הקרובה. רעננה קבוצה לא פרייארית והם הוכיחו את זה כבר. אני מקווה שהקהל ידחוף אותנו לניצחון".

ההרכב המשוער: קאלה דרשלר; עאהד עזאם, אושרי רואש, טאדש קיאנסקאס, עמיר נוסבאום; יוסי דורה, דריו פרננדז, נבויסה מרינקוביץ', לירן כהן; יובל אבידור, זרקו קוראץ'.