אילוז: הראנו מי זו הפועל ב"ש של עונת 13/14

בירת הנגב בטירוף אחרי ה-2:3 על מכבי ת"א. המגן הוסיף: "נתנו את הלב שלנו. אליפות? חושבים על מקום בפלייאוף העליון, משם השמיים הם הגבול". מרקוביץ' ודג'אני בספק למפגש עם סכנין

זיו אברג'יל  05.11.13 - 09:15
תחילת כתבה

הרבה מאוד מרורים אכלו אוהדי הפועל באר שבע לאורך השנים האחרונות, אבל לא עוד. הקבוצה מבירת הנגב, שהבטיחה את הישארותה בליגת העל במחזור הסיום של העונה שעברה, שמה חותמת סופית לכך שכדאי לספור אותה בעונה הנוכחית כשהנחילה למכבי תל אביב את הפסדה הראשון העונה אחרי 2:3 ענק באצטדיון וסרמיל. אז נכון, האדומים של אלישע לוי לא הפכו פתאום לפייבוריטים לזכות באליפות, אבל בדרום סוף סוף מסתכלים על רוב קבוצות הליגה מלמעלה.

החגיגה בבאר שבע, באופן טבעי, היתה אדירה. האוהדים נשארו ביציעים כחצי שעה אחרי השריקה והריעו לשחקנים. לאחר מכן, בחדר ההלבשה, השחקנים חגגו עם אביתר אילוז, שציין יום הולדת 30. מחוץ לאצטדיון נשמעו צפירות רבות על הכבישים, כאשר האוהדים עשו קרנבל של ממש.

"תודה לכל החברים שלי שנתנו את הלב והנשמה, בלי שום קשר ליום הולדת שלי", אמר אילוז המאושר בסיום. "ידענו לחזור עם הרבה אופי ואני מאוד שמח. פתחנו את המשחק באיזשהו חשש ממכבי, אבל אחרי הגול הראשון שלהם התעוררנו. אחרי השער של נסאר כבר קיבלנו בטחון והראנו מי זו הפועל ב"ש של העונה".

"עשינו באמת ניצחון גדול, ניצחנו קבוצה שהיא רמה מעל הליגה, הוכחנו שלכל קבוצה יהיה קשה לקחת פה נקודות", הוסיף המגן הוותיק. "לא תשמעו ממני דברים על אליפות, אנחנו לא חושבים על זה כרגע. אנחנו חושבים קודם כל על הפלייאוף העליון ומשם - השמיים הם הגבול. האוהדים ריגשו אותנו, נתנו בשבילם הכל".

שחקן במועדון הוסיף: "חילקנו למכבי מתנות בשני השערים שספגנו ובכל זאת ידענו לא להישבר ובכל פעם לחזור למשחק. הינו מוכנים לכל הרכב שלהם. ידענו לקראת מה אנחנו הולכים. גילינו הרבה אופי, ולא רק במשחק הזה. כבר חזרנו שלוש פעמים מפיגור לניצחון. נחגוג יום אחד ואחר כך כבר נחשוב על סכנין. אם לא נשיג שם תוצאה טובה, אז הניצחון הזה יאבד מהערך שלו. צריכים להמשיך את המומנטום. עוד מוקדם לדבר בכלל על מטרות להמשך העונה, למרות הפער הקטן ממכבי".

בב"ש סיפרו כי בויאן מרקוביץ' הוחלף במחצית כי שבר אצבע ברגלו. הבלם ייבדק היום והוא בכל מקרה בספק למפגש עם סכנין. טומיסלב פאיוביץ', שהחליף אותו במחצית, אמור לפתוח בהרכב. גם קובי דג'אני, שלא שיחק מול מכבי ת"א בשל פציעה, נמצא בספק לשבת. במועדון מעריכים שלפחות 1,500 אוהדים יגיעו לדוחא בעקבות הניצחון הגדול על האלופה.