שילם את חובו: ראיוס חוזר ישר להרכב של חיפה

אחרי שעורר סערה ולאחר שריצה השעיה בת 7 משחקים ביציע, הקשר ישוב ללבוש את החולצה הירוקה מול הפועל ת"א בשבת. זו גם תהיה ההזדמנות של הספרדי להרשים את אלכסנדר סטנוייביץ', שיצפה במשחק ואז ימריא לסרביה

תומר לוי
תומר לוי  01.05.14 - 16:43
כמעט שכחנו. ראיוס (אלן שיבר)
כמעט שכחנו. ראיוס (אלן שיבר)
תחילת כתבה

אלכסנדר סטנוייביץ' קיבל ביום שני האחרון הצצה לכמות העבודה שמחכה לו, כשחזה במכבי חיפה מפסידה לקרית שמונה 3:1 בבית לקול שריקות בוז. המאמן הסרבי שיירש את אריק בנאדו עשוי לקבל ביום שבת (16:00) מושג יותר רציני על קבוצתו החדשה, כשהירוקים יארחו את הפועל ת"א כשהם במצב בעייתי.

סטנוייביץ', שגם נכח בגמר הגביע לנוער, יגיע למשחק מול האדומים ולאחריו ימריא בחזרה למולדתו, ובמועדון מקווים שיזכה לראות קצת דברים חיוביים סביב המועדון. עד כה המאמן אמנם ראה את קבוצת הנוער מניפה גביע, אבל סביב משחקה של הקבוצה הבוגרת היו בעיקר דברים שליליים, כשהקהל שרק בוז לטאלב טוואטחה ובנאדו עצמו הובס במשחק רע של חניכיו.

מכבי חיפה החמישית נמצאת במרחק של 4 נקודות מהפועל ת"א, כשבמקרה שק"ש תזכה בגביע, המקום הרביעי יהיה שווה כרטיס לאירופה. לאור זאת בכרמל מבינים כי מדובר בהזדמנות האחרונה העונה להתקרב למטרה. ההרכב שיפתח מול הקבוצה של בן שמעון עדיין לא ברור, אבל מי שבוודאות ייכלל בו הוא רובן ראיוס. הספרדי, שהיה מושעה ב-7 המשחקים האחרונים בשל הפגיעה ברפי דהאן, ישוב ל-11 וינסה להרשים את סטנוייביץ'.

בנוסף, סארי פלאח תורגל בהרכב, ולא מדובר בעניין של מה בכך. כזכור, בחיפה החליטו להציב את הבלם ברשימת ההעברות ובסביבתו של פלאח טענו שזה עשוי להוביל לכך שהוא לא ישחק, אך אדין צוצאליץ' מושעה ולכן בנאדו ישתמש במחליפו. עדין ורד עבר בדיקת MRI שגילתה כי הוא סובל משבר מאמץ ולמעשה גמר את העונה. גם אביחי ידין התלונן על כאבים בקרסול והוא בספק למשחק.