קלינגר: אני חם, אף שחקן לא שמר על הכבוד

מאמן אשדוד עצבני אחרי ה-5:0 הביזיוני למכבי פ"ת: "נתייחס לזה בחומרה"

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  03.05.14 - 20:32
תחילת כתבה

אנחנו תמיד משתדלים להאמין שהכדורגל שלנו מקצועני, שהליגה מורכבת מספורטאים אמיתיים. הערב (שבת), האמונה הזו התערערה בענק. מכבי פתח תקווה, שמצויה בקרב הצמוד נגד הירידה, הגיעה לאצטדיון הי"א ופגשה את מ.ס אשדוד שהעונה שלה כבר הסתיימה. זה נגמר ב-0:5 למלאבסים שבעיקר מעלה ריח רע.

אוהדי מכבי פ"ת טענו כי גדי קינדה סינן לעברם במהלך המשחק: "אל תדאגו, בשבוע הבא נוריד אתכם ליגה". קינדה מסר בתגובה לאתר ערוץ הספורט: "לא היו דברים מעולם".

"כן, היום נראינו רע", אמר ניר קלינגר את המובן מאליו, "אני מעדיף שלא להגיד את הדברים שאני רוצה להגיד, כי זה עלול לפגוע בכמה אנשים ובעיקר בשחקנים שלי. אני חם אחרי המשחק ומעדיף שלא להתייחס. אין ספק שההפסד הזה היה מיותר. דווקא כי היה לנו הרכב חסר ושחקנים קיבלו צ'אנסים, ציפיתי שזה יראה טוב. אנחנו נתייחס לזה בחומרה ונקווה שזה לא יקרה שוב. אני מעדיף לשמור את הדברים בחדר ההלבשה".

מאמן אשדוד המשיך במונולוג: "גם ברגעים כאלה צריך לדעת להתרומם. זה לא צריך לקרות ואני הראשון שיודע את זה. אם אני הייתי על המגרש היום, זה לא היה נראה ככה. בסיטואציה כזו שחקנים צריכים לדעת לשמור על כבוד עצמי ולא ראיתי את זה מאף אחד מהשחקנים. בשבוע הבא אני מקווה שנתקן את הרושם. יכולים להסתכל עלינו כמה שרוצים, אנחנו מודעים לעניין ולסיטואציה ושכל אחד יעשה חשבון נפש עם עצמו".

"אני לא מרגיש בנוח עם מה שקרה ויכול להבטיח שלא ניראה ככה בשבוע הבא", הוסיף קלינגר, "יהיה מחיר לתצוגה הזו, אני לא יכול להסביר אותה. התוצאה היא רעה מאוד ואני מסכים לכל טענה. נעשה הכל כדי לתקן את הרושם. ניתן פייט במשחק האחרון. ננסה לתקן את הרושם העגום".