ייטב לוזון: "אני בטוח שמול בני יהודה, אשדוד לא תיראה ככה"

מאמן אשדוד עצבני אחרי ה-5:0 הביזיוני למכבי פ"ת: "נתייחס לזה בחומרה". ייטב לוזון הבטיח: "הם לא ייראו ככה נגד בני יהודה, סומך על קלינגר". קובי רפואה: "כל הפרשנים כבר הורידו אותנו, אבל אנחנו ממשיכים לעבוד בשקט"

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  03.05.14 - 21:23
תחילת כתבה

קרב ההישרדות בליגה העל יוכרע רק במחזור הסיום. מכבי פתח תקווה ניצלה יום מביש של מ.ס אשדוד הערב (שבת) כדי להביס אותה 0:5 באצטדיון הי"א, וכעת שלושת המועמדות לירידה ניצבות עם 30 נקודות בדיוק כ"א. מבחינת המלאבסים, הביזיון של האשדודים לא מעניין - רק הנקודות.

"הקבוצה שרצתה יותר ונתנה יותר את הנשמה ובאה מוכנה, היא זו שניצחה כאן", אמר ייטב לוזון, "זה ניצחון ענק. אני מאמין שאשדוד לא ייראו ככה גם בשבוע הבא נגד בני יהודה ויראו ספורטיביות עד הסוף. אנחנו קודם כל צריכים לבוא ולעשות את העבודה שלנו. אם ננצח, אני מאמין שדברים טובים יקרו לנו. נעשה את העבודה שלנו ונדע בסוף שנתנו מאה אחוזים מעצמנו".

אחד מצמד המאמנים של מכבי פ"ת המשיך: "גם ב-0:3 חששנו לא לספוג, אבל בהחלט השגנו תוצאה יפה. אני בטוח שלשחקני אשדוד יש כבוד עצמי, הם יתנו את התחת ואין ספק שהם ייראו אחרת. אני סומך על ניר קלינגר והמנהלים והצוות שיתנו הכל. שהם לא ייראו כמו שהם נראו היום. גם לפני שלושה שבועות, אחר ההפסד לרמה"ש, האמנתי שצריך לשחק עד הסוף. בכדורגל הכל אפשרי. נעשה את העבודה שלנו ואחר כך נראה מה יהיה. אני מאמין שאשדוד לא תפסיד בשבוע הבא. יכול להיות שיהיו שתי יורדות בגלל הפרש שערים, לצערי זו השיטה. אנחנו יכולים לאכול את הלב על השערים שספגנו במחזורים האחרונים".

החצי השני על הקווים של המלאבסים, קובי רפואה, הוסיף: "אני מאוד שמח שניצחנו את המשחק. לפניו היו לנו קצת חששות כי משחקים מהסוג הזה, כמו עם בית"ר ורמה"ש, שקבוצות שאין להן מה לחפש, לפעמים באות ומנצחות. יש לנו עוד שבוע להאמין ונצטרך לבוא ולעשות את העבודה. זה המצב, כולן עם אותן נקודות, בני יהודה עם הפרש שערים עדיף. אנחנו נצטרך לבוא לעשות את העבודה שלנו בשבוע הבא ואז מה שיהיה, יהיה".

"אני צריך לנצח קודם כל, כל משחק הוא לגופו של עניין", הוסיף חלוץ העבר, "דברים קורים בכדורגל, לאשדוד יש את הבעיות שלהם והם יפתרו אותן. אנחנו נפתור את שלנו. אני מאמין שנוכל לשרוד, אם לא הייתי מאמין, לא הייתי פה היום. עם כל הפרשנים שהורידו אותנו ולכלכו, אנחנו מאמינים ועושים את העבודה שלנו בשקט. אני מקווה שקודם כל ננצח בשבוע הבא ואחרי זה אלוהים גדול".