הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אלי כהן תובע 360 אלף שקלים מבית"ר ירושלים

המאמן שפוטר הגיש היום בוררות נגד המועדון בשל אי תשלום שכרו החל מחודש ינואר

תומר לוי
תומר לוי  07.05.14 - 15:47
דורש את שכרו מתחיל 2014. אלי כהן (אלן שיבר)
דורש את שכרו מתחיל 2014. אלי כהן (אלן שיבר)
תחילת כתבה

מאמן בית"ר ירושלים לשעבר אלי כהן, שפוטר במהלך העונה הנוכחית, הגיש היום (רביעי) נגד המועדון תביעה למוסד לבוררות, באמצעות עורך הדין אייל יפה, על סך 360 אלף שקל. כהן תובע כספים בגין משכורות שלטענתו לא שולמו לו על ידי הבעלים אלי טביב החל מחודש ינואר 2014.

כהן החל אתה עונה כמאמן בית"ר ירושלים, אולם הקשיים הכלכליים והמקצועיים, והדרך הלא פשוטה שעברה הקבוצה בליגה, הביאה בסופו של דבר לפרידה מהמאמן, שהוחלף על ידי רוני לוי. רגע לפני סיום העונה תובע אלי כהן מטביב את מה שלדבריו מגיע לו, והוא לא היחיד. גם מאמן הכושר המפוטר דני ביבס, הגיש היום לבוררות תביעה על סך 120 אלף שקלים, גם כן בגין משכורות שלא שולמו.

מנחם קורצקי הוא המאמן הבא של בית"ר ירושלים, והוא כבר עובד מאחורי הקלעים. אחת הבקשות הראשונות של האיש שהגיע מהפועל רעננה היא להשאיר את דוד אמסלם בתפקיד עוזר המאמן. נראה כי לאור בקשתו של קורצקי, טביב אכן ימשיך להעסיק את אמסלם כצלע הנוספת בצוות המקצועי.

נראה שהשארתו של אמסלם תשיב את השקט ביחסים בין האוהדים לקורצקי, אחרי מחול השדים שהתעורר בימים האחרונים כשברקע בין היתר המשך העסקתו של אמסלם. נראה שבתפקיד מאמן השוערים דווקא כן יהיה שינוי, וגיא סולומון צפוי לקבל את המינוי במקומו של משה בן דוד המוערך, שיעזוב אחרי 12 שנים במועדון.

נכון לעכשיו לא ברור אם המשכורת הקרובה של שחקני בית"ר ירושלים תכלול קנס קולקטיבי של טביב בעקבות השביתה הקצרה בשבוע שעבר, או שמא ינקוט הבעלים בקנסות אישיים בלבד, בין היתר לג'ונתן וילה ופאבלו ברנדאן, שהיו על הכוונת של טביב כבר זמן מה. השניים יעזבו בכל מקרה את הארץ כבר בשבוע הבא ולא צפויים לחזור לבית"ר.