"ש החליטה לממש את האופציה על וובה בראון

הקשר יסכם בקרוב על חוזה חדש. עמאשה לא יישאר, אזולאי עשוי להגיע

תומר לוי
תומר לוי  09.05.14 - 11:49
בראון, יישאר בקרית שמונה (אלן שיבר)
בראון, יישאר בקרית שמונה (אלן שיבר)
תחילת כתבה

שלושה משחקים נותרו להפועל קרית שמונה עד סיום העונה, אבל המשימות הגדולות שלה - זכיה בגביע המדינה וכרטיס למוקדמות הליגה האירופית - כבר הושגו. לפיכך, ההכנות לעונת 2014/15 נכנסו להילוך גבוה, והראשון שצפוי לסכם על חוזה חדש הוא וובה בראון.

בקרית שמונה החליטו לממש את האופציה על בראון, שהגיע בפגרה מהפועל רמת גן (ירדה לליגה הלאומית) והפך לבורג מרכזי במערך של ברק בכר. כבר בימים הקרובים צפויים הצדדים להיפגש במטרה להגיע לסיכום על חוזה חדש עבור הקשר.

לעומת וובה בראון, וויאם עמאשה לא יישאר במועדון של איזי שירצקי, שהודה אחרי הזכיה בגביע כי נפגע מהתנהלותו של החלוץ. לאור עזיבתו הצפויה של עמאשה, בק"ש מחפשים מחליף לחלק הקדמי, כאשר שמו של שלומי אזולאי כבר הוזכר. לא מן הנמנע כי ק"ש תבצע טרייד עם חיפה, במסגרתו אזולאי יגיע לק"ש ואילו שיר צדק יעשה את הדרך ההפוכה.

כאמור, קרית שמונה כבר השיגה את מטרותיה העונה, אך ברק בכר ושחקניו עדיין חומדים את המקום השני, שכן הפער מהפועל באר שבע עומד על 3 נקודות בלבד, כשבקופה נותרו 9. ביום ראשון הקרוב (19:30, בלומפילד) תתארח מחזיקת הגביע אצל מכבי תל אביב ותנסה לעשות צעד בדרך לסגנות, אך תצטרך כנראה להסתדר ללא דויד מנגה ומינדאוגס פאנקה הפצועים.