אם רן בן שמעון יעזוב, אסי דומב צפוי להתמנות למאמן הפועל

עוזר המאמן בשנה וחצי האחרונות הוא המועמד המוביל, אבל מכיוון שלא הדריך בעבר קבוצה בסדר גודל כזה, ייתכן שימונה גם מנג'ר מעליו. בן שמעון יסכים לקיצוץ של עד 40 אחוז בשכרו, אך מקורביו טוענים כי התבקש לקצץ 50 אחוז

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  25.05.14 - 14:37
דומב, המאמן הבא של הפועל? (אלן שיבר)
דומב, המאמן הבא של הפועל? (אלן שיבר)
תחילת כתבה

עונת 2013/14 הלא פשוטה הסתיימה עם כרטיס למוקדמות הליגה האירופית, העונה הבאה עדיין רחוקה מלהיפתח, אבל בהפועל תל אביב כבר עוברים ימים של מתח ואי ודאות. הסיבה: הסאגה סביב עתידו של רן בן שמעון.

מאמן האדומים, שנפגש עם עידו חג'ג' ושמע ממנו כי לא יוכל להישאר אם לא יקצץ כ-40 אחוזים בשכרו, צפוי להחזיר תשובה בימים הקרובים. מקורביו של המאמן טוענים כי יסכים לקיצוץ של עד 40 אחוזים בשכר, אך גם טוענים כי התבקש לקצץ למעלה מ-50 אחוזים, דבר לו הוא צפוי לסרב.

במועדון רוצים לסיים עם הסאגה כמה שיותר מהר, שכן כרגע לא יכולים להתחיל לעבוד לעומק על סגל השחקנים לקראת העונה הבאה. אם הצדדים לא יגיעו להסכמה לגבי גובה הקיצוץ ובן שמעון יעזוב את המועדון, מי שצפוי להחליפו הוא אסי דומב, עוזר המאמן בשנה וחצי האחרונות.

בלם העבר מאוד מוערך במועדון, אך בשל העובדה כי עדיין לא אימן קבוצה בסדר גודל כמו הפועל ת"א, נשקלת בחיוב האופציה למנות מישהו מעליו שישמש כמעין מנטור/מנג'ר. חיים רמון ומשה תאומים רוצים מאוד את אלי כהן ('השריף') לתפקיד זה, אך נשקלות אופציות נוספות.