"בן זקן לא הסתיר דבר. הכל גלוי עם חברת דנה''

באשדוד הגיבו לחשדות כי כספים לא כשרים הועברו למועדון בעסקה פיקטיבית. המשטרה לא דרשה חומרים מהבקרה. כמו כן הבטוחות של בן זקן הינן פרטיות

שירלי בר דיין ותומר לוי  28.05.14 - 15:02
בן זקן. לא
בן זקן. לא
תחילת כתבה

חקירת פרשת השחיתות בנמל אשדוד מתחילה להסתעף ופולשת גם לכדורגל הישראלי. ג'קי בן זקן עוכב אתמול על ידי המשטרה ונשלח למעצר בית לילי נחקר על ידי הרשויות כאשר שמה של חברת "דנה" שהיא אחת המאמצות של המועדון הועלה בחקירה.

המשטרה בודקת אם מדובר בחוזה פיקטיבי בסך מיליון שקלים שעברו לקבוצה במשך שנתיים כחלק מעסקה סיבובית שבה מעורב איש העסקים ג'קי בן זקן. אחת החשדות היא שחברת "שמן" רכשה שירותים בנמל מחברת "דנה" וכחלק מאותה עסקה אימצה חברת "דנה" את אשדוד.

בסביבתו של בן זקן לא מתרגשים מהפרטים החדשים בחקירה ומציינים כי הכל יתברר כמוטעה. "שום דבר שהחוקרים עימתו את ג'קי לא היה סודי''.

''השם של 'דנה' מופיע על החולצות של מחלקות הנוער לאורך כל העונה והכל ידוע וגלוי ונרשם בבקרה. ההסכם עם 'דנה' כלל גם שלטי פרסום במגרש ומנויים ליציע הכבוד של הבוגרת. אנשים צריכים להגיד תודה שהוא הכניס כל כך הרבה כסף למועדון".

בבדיקה של אתר ערוץ הספורט עם הבקרה התקציבית, הובהר כי המשטרה לא ביקשה חומרים מהבקרה וכי ניהול הקבוצה על ידי ג'קי בן זקן תקין. למעשה כל הבטוחות של אשדוד הינן פרטיות של בן זקן ואין קשר לחברו שונות.