פישל יעזוב את אשדוד, צרפתי יהיה עוזר המאמן

עוזרו של ניר קלינגר בעיר הנמל לא ימשיך לעונה נוספת: "מיציתי ואני רוצה להתפתח כמאמן ראשי"

שירלי בר דיין
שירלי בר דיין  10.06.14 - 17:23
קלינגר. פישל עזב, צרפתי נכנס (אלן שיבר)
קלינגר. פישל עזב, צרפתי נכנס (אלן שיבר)
תחילת כתבה

כפי שפורסם לראשונה באתר ערוץ הספורט, גיא צרפתי, שחקנה של מ.ס. אשדוד צפוי להודיע על פרישה. במועדון מהנמל כבר מתכננים לתת לשחקן הוותיק תפקיד בצוות המקצועי והוא צפוי להתמנות לעוזרו של ניר קלינגר בעונה הבאה, במקום גיל פישל שהחליט לעזוב את המועדון.

"כשהייתי בן 6 רק רציתי שאח שלי ישתף אותי בשכונה - יצא שהגשמתי את כל החלומות שלי", אמר צרפתי הערב. "לא משנה באיזה צבע שיחקתי, צהוב, אדום, כחול או לבן, תמיד ידעתי שאני בר מזל לשחק ולחיות מכדורגל. באשדוד אנסה להעביר לצעירים את הדברים הטובים שראיתי בקריירה ושיימנעו מהדברים הרעים. ג'קי החתים אותי בשתי דקות. לחצנו  יד, וידענו שהעתיד שלי יהיה מעבר למשחק. אני שמח להתחיל את קריירת האימון לצידו של ניר קלינגר, בזכותם אני נפרד מהכדור, אך נשאר מחובר למשחק".

עוזר המאמן היוצא, גיל פישל, אמר: "אחרי שהליגה הסתיימה היו לי הרבה שיחות עם ניר והגענו להחלטה משותפת שמיציתי את עצמי באשדוד כעוזר. אני מחפש להתפתח כמאמן ראשי. ברור לי שכרגע אין יותר מדי אופציות בליגת העל, אבל אני בטוח שעם הדינמיות של הכדורגל הישראלי דברים יקרו. אני מודה לניר ולאשדוד למדתי שם המון".

המטרה שלך היא לאמן בוגרים?
"הייתי כבר מאמן נוער (מכבי נתניה) וכרגע אני אמנם לא פוסל שום דבר אבל רוצה להתקדם".
פישל כבר ניהל במשא ומתן עם טוברוק על אימון קבוצת הנוער, אך המהלך לא צלח בסופו של דבר. לפישל יש מספר אופציות ביניהן כמאמן ראשי בליגה הלאומית ועוזר מאמן בליגת העל.