סוכם: ייטב לוזון יהיה עוזר המאמן במכבי פ"ת

מי שאימן את הקבוצה יחד עם קובי רפואה, יעבוד תחת רן בן שמעון בעונה הקרובה

רועי זריהן  18.06.14 - 11:28
לוזון. עובר למשרת עוזר המאמן (אלן שיבר)
לוזון. עובר למשרת עוזר המאמן (אלן שיבר)
תחילת כתבה

ייטב לוזון יהיה עוזר המאמן של רן בן שמעון בעונה הבאה. מכבי פתח תקווה הגיעה לסיכום עם לוזון, ששימש כמאמן ראשי בעונה שעברה לצידו של קובי רפואה. כפי שפורסם לראשונה באתר ערוץ הספורט, את עונת 2014/15 הוא יפתח תחת האיש שהגיע מהפועל תל אביב.

כמובן שרן בן שמעון נתן גם הוא את הסכמתו למינויו של עוזרו החדש. לוזון, ששוהה בימים אלה בחופשה בחו"ל, יחתום רשמית על החוזה שלו אחרי שיחזור לארץ בסוף השבוע.

במקביל, מכבי פתח תקווה ממשיכה בהכנות לעונה הבאה. הקבוצה תמריא לאוסטריה ב-20 ביולי, שם תקיים מחנה אימונים של 10 ימים. במהלך המחנה מתוכננים להתקיים שלושה משחקי אימון, כאשר שניים מהם כבר נסגרו - מול סלבה סרייבו מהליגה הראשונה בבוסניה וסופרן ההונגרית. בהנהלת פ"ת מחפשים יריבה שלישית.

נכון לעכשיו אין עדיין שום רכש הקיץ, ובקבוצה מתמקדים בסיכום תנאיהם של נאור פסר ולידור כהן, שסיימו חוזה ואמורים להישאר לעונה נוספת. ההנהלה כבר נפגשה עם נציגי השחקנים והציעה להם חוזה חדש ומשודרג. נאור פסר קיבל הצעה לשנתיים, בעוד לידור כהן קיבל הצעה לשלוש שנים נוספות. נכון לעכשיו אין עדיין הסכמה בין הצדדים, אבל בקבוצה מאמינים ששני השחקנים ימשיכו.

בנוסף, במלאבס החליטו לקיים יום מבחנים לשחקנים שונים מליגות נמוכות, יום שיתקיים ב-25 ביוניץ המאמן החדש רן בן שמעון צפוי להיות נוכח באימון. את האימונים הרשמיים שלה מכבי פתח תקווה תפתח ב-29 בחודש, עד אז מקווים בקבוצה להחתים מספר שחקנים.