קשר גרמני יגיע להתרשמות בב"ש, אסקלינג חתם

מרקו קליגיורי בן ה-30 יצטרף למחנה האימון. היהודי-שבדי סגר לארבע שנים. לסגנית האלופה מחכים 3 משחקי הכנה בפולין

רועי זריהן  30.06.14 - 08:03
קליגיורי. מגרמניה לב"ש? (gettyimages)
קליגיורי. מגרמניה לב"ש? (gettyimages)
תחילת כתבה

הפועל באר שבע המריאה הבוקר (שני) לפולין, שם תקיים מחנה אימונים בן 10 ימים ובמהלכו תערוך שלושה משחקי אימון. - מול אלופת ליטא ז׳לגריס וילנה (3 ביולי), מחזיקת הגביע הפולני ז'ויצה בוידגשץ' (5 ביולי) ואלופת פולין לגיה ורשה (8 ביולי).

ארבעה שחקנים חדשים יצאו עם סגנית האלופה למחנה האימון - שלומי ארבייטמן, דור מלול, השוער רובי לבקוביץ' והבלם היהודי-שבדי דניאל יואכים אסקלינג, שחתם היום ל-4 שנים באמצעות סוכנו ג'קי דהאן, ויעבור מהפועל כפ"ס. אבל השם המעניין ביותר מגיע דווקא מגרמניה. הקשר מרקו קליגיורי יגיע להתרשמות בקבוצה ומדובר בשחקן עם רזומה מרשים למדי. קליגורי בן ה-30 שיחק בעבר בנבחרת גרמניה עד גיל 20 והיה שייך גם לשטוטגרט, מיינץ ובעונה האחרונה שיחק במדיה של בראונשווייג.

שלושה שחקנים שלא הצטרפו הם קובי דג׳אני, תומר סוויסה וניקולס פלצ׳וק, שכבר קיבלו הודעה כי הם לא בתוכניות המקצועיות של אלישע לוי לעונה הקרובה. השוער אוסטין אג'ידה יצטרף למחנה לאחר סיום דרכה של נבחרת ניגריה במונדיאל. האפריקאים יפגשו הערב (19:00) את צרפת בשמינית הגמר.

ובינתיים, כאן בארץ

הבעלים אלונה ברקת ממשיכה בניסיונות לחזק את הקבוצה, כשאחת המטרות העיקריות היא צירופם של קובי מויאל ורועי גורדמה, איתם כבר מתנהלים מגעים. נכון להיום מול מויאל יש עדיין פערים גדולים מאוד, אולם בב"ש וגם בסביבתו של הקשר מאמינים שאפשר יהיה לגשר עליהם. בכל הנוגע לרועי גורדנה, מה שמפריד כרגע בין הצדדים הוא סעיף השחרור מהפועל תל אביב, שעומד על מיליון שקלים.