הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

קלינגר: "מקווה שנצליח להפיג קצת את המתח"

אשדוד יצאה למחנה אימון בפולין, קינדה הושעה ולא יצא. המאמן: לא קל לעזוב את המשפחות

שירלי בר דיין
שירלי בר דיין  18.07.14 - 10:56
קלינגר, ינסה להפיג את המתח
קלינגר, ינסה להפיג את המתח

גם היא מעבירה הילוך בהכנות: מועדון ספורט אשדוד המריאה הבוקר (שישי) למחנה האימון בפולין, שם תקיים שלושה משחקי הכנה - אחד נגד יריבה מקומית, אחד נגד א.א.ק לרנקה הקפריסאית ואחד נגד פנרתקיקוס היוונית.

"אני מקווה שהנסיעה תפיג קצת את המתח אצל חלק מהשחקנים אחרי תקופה כל כך ארוכה וקשה", אמר ניר קלינגר לפני היציאה. "אני יודע שכמוני גם להם די קשה לעזוב את המשפחות, אבל אני מקווה שנצליח להתגבש ולהשתפר".

מי שלא הצטרף למחנה האימון הוא גדי קינדה, שהושעה על ידי המועדון לאחר שעבר שתי עבירות משמעת בתוך פרק זמן קצר. במועדון החליטו לא להעמיד את גדי קינדה לדין עד שהקבוצה תחזור מפולין. קינדה ימשיך בינתיים להתאמן עם קבוצת הנוער. לעומת זאת, בין אלו שעלו על המטוס לפולין היו גל בראל וגיא אבנד, שסיכמו את מרבית תנאיהם ואמורים לחתום.

ג'ואן אושינוואה, מגן נבחרת ניגריה, אמור להצטרף לחבריו בפולין, אך מכיוון שסוכנו דודו דהאן מנסה למצוא לו קבוצה באירופה - לא מן הנמנע כי בסופו של דבר לא יגיע למחנה. אושינוואה, שלקח חלק בכל משחקי הסופר-איגלס במונדיאל 2014 בברזיל, מבוקש בין היתר על ידי קבוצות בבלגיה ובסקוטלנד. אגב, סוכנו של השחקן פועל אחרי תיאום עם הבעלים ג'קי בן זקן.