צמצום הסגל של מכבי חיפה החל: ריאן וגבאי לא בתכניות לעונה

סטנוייביץ' קבע: השניים, שגם לא שותפו ב-1:3 על אשדוד, יושאלו לקבוצות אחרות. המאמן לא אהב את הורדת הקצב במשחק האימון, למרות הניצחון. 200 אוהדים הגיעו ובמועדון היו שבעי רצון מכך שאף קללה לא הופנתה לעבר טוואטחה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  03.08.14 - 08:30
גבאי. בחיפה לא רוצים אותו (צילום: אנג'ו גוש, ג'יני)
גבאי. בחיפה לא רוצים אותו (צילום: אנג'ו גוש, ג'יני)
תחילת כתבה

קיצוץ השורות בסגל של מכבי חיפה מתחיל: אלעד גבאי ואיסמעיל ריאן לא בתכניות של אלכסנדר סטנוייביץ'. המאמן הסרבי לא נתן לשניים דקות במשחק האימון בו ניצחו הירוקים 1:3 - ונראה שאם תבוא הצעה לגביהם, במועדון לא יעמדו בדרכם. גם עדי קונסטנטינוס לא שותף, אבל מעמדו עדיין לא ברור.

למרות הניצחון, המאמן לא אהב את העובדה שאחרי שקבוצתו הוליכה 0:2 שחקנים הלכו אחורה. "התחלתם טוב, אבל אני לא רוצה שתורידו קצב", אמר המאמן הסרבי במחצית. "היינו יכולים לעלות ל-0:3, להחזיק בכדור ולהכתיב את הקצב".

כ-200 אוהדים הגיעו לצפות במשחק, שהיה סגור לתקשורת, ובמועדון שמחו שאף קללה לא הופנתה לעבר טאלב טאווטחה ושיוסי בניון כבש שער בכורה. במהלך המשחק קיבלו ג'אבר עטאא ומוחמד כליבאת קרדיט, אבל עדיין יש סימן שאלה לגביהם.

יחד עם זאת, בחיפה עדיין מדברים על כך שחסר קשר אחורי: "אנחנו חייבים למצוא שחקן כמו קולמה או דירסאו, שיידע לעצור את התקפות היריבות לפני שהן מגיעות לרחבה".

גם גארי אוניל עדיין בתמונה ובמועדון מחכים לתשובתו. הבוקר (שני) ייבדק רובן ראיוס, שנפגע בגבו, אבל עושה רושם שלא מדובר בפציעה קשה. הקשר, שעלה לכדור גובה ונפל על הגב, חזר הביתה במכוניתו - מה שהרגיע את הצוות הרפואי.