הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

גם אלי אוחנה כבר בנה קבוצה: מי יהיה הכוכב הכי גדול שלו?

מאמן נבחרת הנוער של ישראל לא יכול היה להתעלם מהטירוף סביב ליגת החלומות: ערן זהבי קיבל את סרט הקפטן, גם ורד וערן לוי ב-11. וכמה נציגים יש לבית"ר ירושלים? כנסו, הרכיבו קבוצה משלכם ואולי תזכו בפרסים מדהימים בכל שבוע

אלי אוחנה
אלי אוחנה  19.08.14 - 12:00
תחילת כתבה

אז איזה ערן יעיל יותר, זהבי או לוי? אלי אוחנה החליט שאין סיבה להכריע בוויכוח הזה, ובחר את שני הכוכבים הגדולים לנבחרת שלו בליגת החלומות.

ליגת החלומות שוב כאן: הירשמו והרכיבו נבחרת מנצחת

כוכב העבר של בית"ר ירושלים בחר שני שחקנים מהקבוצה בה גדל - האחד, בוריס קליימן, הוצב בין הקורות, והשני, אלי דסה, בהגנה. יחד עם מגן הירושלמים נבחרו לחולייה האחורית של אוחנה שני שחקנים נוספים: טומסילב פאיוביץ' מהפועל באר שבע, וחן דילמוני מקריית שמונה.

לאחר בחירת הקו האחורי שלו, למאמן נבחרת הנוער נותרו שבע עמדות: ארבעה קשרים ושלושה חלוצים. אוחנה, כפי שכבר הסברנו, בחר את שני ה"ערנים" - זהבי ממכבי תל אביב, ולוי ממכבי נתניה. אליהם צירף המאמן את עידן ורד ממכבי חיפה ולוקאס סאשה מהפועל תל אביב.

גם בחלק הקדמי הלך אוחנה על שחקנים ממכבי חיפה ומכבי תל אביב. אלון תורג'מן וטל בן חיים נבחרו, והשחקן שהשלים את ההרכב הוא אופיר מזרחי, כוכב הנבחרת הצעירה ושחקנה של עירוני קריית שמונה.

מסכימים עם הבחירות של אלי אוחנה? טקבקו לנו.

כל הפרסים, כל החוקים, כל הפרטים - ליגת החלומות שוב כאן, ובענק!