ב"ש מצפה ל-10,000 צופים מול בית"ר בשבת

בדרום מתרגשים לקראת פתיחת העונה. ארבייטמן עוד בספק. הובאן מתרחק

רועי זריהן  10.09.14 - 12:02
הפועל באר שבע מחכה לאוהדים (אלן שיבר)
הפועל באר שבע  מחכה לאוהדים (אלן שיבר)
תחילת כתבה

הפועל באר שבע כבר לא יכולה לספור את הימים לקראת המשחק הראשון של העונה מול בית"ר ירושלים, בשחזור המשחק מגביע הטוטו, שהסתיים בהפסד משפיל של סגנית האלופה 3:0. "להגיד שאנחנו לא חושבים על המשחק בגביע הטוטו יהיה שקר, הליגה היא אופרה אחרת לגמרי ואנחנו באים בשביל לפתוח את העונה ברגל ימין", אמר שחקן בקבוצה.

  • כל השידורים מגביע הטוטו בערוץ 5LIVE

ככל הנראה, אלישע לוי ייאלץ להסתדר גם בליגה ללא שני השחקנים שחסרו לו גם בגביע הטוטו, כשהכוונה היא למאור מליקסון שבטוח לא ישחק ולשלומי ארבייטמן, שממשיך לסבול מכאבים עזים ברגלו. ארבייטמן לא לקח חלק באימון אתמול וגם היום הוא ינוח, כשאלישע לוי החליט להעניק יום מנוחה לכל השחקנים.

כ-6,000 אוהדים כבר הבטיחו את מקומם בווסרמיל בשבת, 4,500 מתוכם הם המנויים ועוד 1,500 כרטיסים שכבר נמכרו, חלק לא קטן מהם נמכר לאוהדי בית"ר, בבאר שבע מאמינים שמעל ל-10,000 אוהדים יהיו במשחק.

ואיך אפשר בלי סאגת הקשר האחורי שמלווה את אוהדי הפועל באר שבע לכל אורך הקיץ? אובידיו הובאן, המועמד המועדף על אלישע לוי, מתרחק מסגנית האלופה. למרות שבין השחקן והמועדון כבר סוכמו כל הפרטים, הבפטרולו פלוישטי החליטו שלא לשחרר את הובאן. בבאר שבע לא ויתרו עדיין על הסיכוי לצרפו וכרגע עדיין מחכים לתשובה סופית ומוחלטת מראשי המועדון הרומני.

מי שסיים את ימי ההתרשמות שלו בבאר שבע הוא מילאן סימילאניץ', הסרבי שיחזור היום לטורקיה. בבאר שבע התרשמו מאוד מהשחקן, אבל הסבירו לו שהוא לא משחק בדיוק כקשר אחורי. במקביל, ביקשו מספר ימים נוספים לחשוב על הדברים ואת התשובה הסופית יחזיר אלישע לוי עד ליום שישי.