רייכרט: עשיתי טעות בגיל 16. בסוף הקהל של מכבי יבין אותי

הקשר הצעיר הבקיע מול הפועל פתח תקוה ושמע בוז מהאוהדים הצהובים בגין דברים שכתב לפני 4 שנים נגד המועדון: "התבגרתי מאז". על שער הבכורה שלו: "זה חלום בשבילי. אלחם על מקומי"

שירלי בר דיין
שירלי בר דיין  18.09.14 - 08:57
תחילת כתבה

ההעפלה של מכבי תל אביב לחצי גמר גביע הטוטו לא הוטלה אתמול (רביעי) בספק. הצהובים הגיעו לאיצטדיון המושבה עם יתרון בלתי מחיק של 0:6 על הפועל פ"ת, וסגרו עניין יפה עם 0:2 על העולה החדשה לליגה העל. ובהיעדר תחרות אמיתית, הזרקור הופנה לכיוונים אחרים, ולא בהכרח נעימים.

את אחד השערים לזכות מכבי תל אביב כבש בן רייכרט, שמיד לאחר מכן ספג בוז מחלק מהקהל הצהוב. הסיבה נעוצה בפוסט שכתב בפייסבוק לפני ארבע שנים בגנות מכבי תל אביב ובעד הפועל תל אביב. רייכרט, אז בן 16 בלבד, הספיק לפתוח מאז בקריירה ככדורגלן ולהגיע הקיץ מרמת השרון למכבי תל אביב, רק כדי לגלות שהעבר עדיין רודף אחריו.

"אני שם הכל בצד ולוקח רק את הצד החיובי", אמר רייכרט כשנשאל על תחושותיו בעקבות היחס מהיציע, "רוב הקהל עודד, ואני מאוד שמח עם זה. אני אמשיך הלאה. עשיתי טעות בגיל 16, הייתי ילד אז והתבגרתי מאז. הקהל בסוף יבין אותי, אני כרגע במכבי תל אביב ואני אעשה הכל בשביל המועדון".

על שער הבכורה שלו במדי מכבי אמר רייכרט: "ה חלום בשבילי. כשהגעתי למכבי ידעתי שלא הולך להיות לי קל, אבל אני עובד קשה בכל אימון וחיכיתי לצ'אנס. עכשיו הוא הגיע, ואני אעשה את המירב. אני כרגע במכבי תל אביב ועושה הכל בשביל המועדון. הגעתי לפה בזכות ואני מתכוון להתחרות על המקום שלי".

כשרבע גמר גביע הטוטו מאחוריה, מכבי תל אביב כבר מביטה לעבר המשימה הבאה: משחק ליגה מול הפועל רעננה בבלומפילד, בהופעת בכורה מול הקהל הביתי. במחזור הראשון של העונה האלופה הרשימה עם 0:3 מוחץ על מכבי פתח תקוה במושבה.