הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

פרסום ראשון: סארנסה שוחרר ממכבי נתניה

הברזילאי עוזב סופית את המועדון. רומאריו פירס סיכם ויגיע לבדיקות רפואיות בקרוב

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  22.09.14 - 20:47
רכש חדש? נדע ביממה הקרובה
רכש חדש? נדע ביממה הקרובה
תחילת כתבה

אחד בא, אחד הולך. רומאריו פירס שנכשל בבדיקות הרפואיות בהפועל באר שבע סיכם הערב (שני) במועדון הנתנייתי בכפוף לבדיקות רפואיות שיעבור מחר. הקשר הברזילאי ינחת לפנות בוקר בשלישי ומיד אחר כך ילקח לבדיקות קרדיולוגיות מקיפות. בכך, הוא למעשה יגיע לקבוצה במקומו של דודו סארנסה.  

נתחיל עם פירס. השחקן סיכם על שכר של 12,000 דולר בחודש אבל כמובן, שכל התנאים יהפכו לרשמיים רק אם הוא יצליח לעבור את המבדקים הרפואיים. אם הוא לא יעבור את הבדיקות, לנתניה כבר יש חלופה בדמותו של לירוי צעירי. יש לציין שהשניים הם שחקנים חופשיים ויכולים לעבור גם אחרי תום מועד ההעברות שהסתיים הערב.

צעירי, שחקן בני יהודה ומכבי חיפה לשעבר, פנה בימים האחרונים ליוסי מזרחי וביקש ממנו לצרפו לנתניה שמשחקת כמובן בליגת העל. מאז פתיחת העונה לקשר אין קבוצה, שכן הוא לא רצה לרדת עם בני יהודה לליגה הלאומית.

וכאן לא נגמר היום הפעיל של מכבי נתניה. דודו סארנסה סיים רשמית את הקדנציה הקצרה שלו במכבי נתניה. השחקן סיכם עם הקבוצה את עזיבתו ויקבל 45,000 יורו. למעשה בנתניה החליטו לא לחכות עד חודש ינואר ושלחו אותו הביתה אחרי שיחה עם הבעלים. הקדנציה של הברזילאי החזיקה מעמד חודשיים בלבד והוא אפילו לא עבר בבקרה בגלל שסבל מפציעה.