עדיין בחוץ: מאור מליקסון יעדר גם מול מכבי תל אביב

בבאר שבע מעדיפים לא לסכן את הקשר שטרם החלים. כרטיסים למשחק יימכרו במוצאי שבת

רועי זריהן  26.09.14 - 14:10
מחזור שלישי בלעדיו
מחזור שלישי בלעדיו
תחילת כתבה

הפועל באר שבע חזרה להתאמן היום (שישי) לקראת המשחק ביום שני מול מכבי תל אביב בווסרמיל. מי שככל הנראה יעדר גם מהמשחק הזה הוא מאור מליקסון שעדיין לא חזר לאימונים מלאים. הקשר, שמחלים מקרע שריר הירך האחורי, החל אמנם להתאמן עם שאר שחקני הקבוצה, אך עדיין לא מדובר באימונים בקצב גבוה.

"אנחנו מרוצים שמאור מחלים מהפציעה אבל זה יהיה לא נכון מצידנו לסכן אותו במשחק נגד מכבי", אמר גורם בבאר שבע. "יש לאחר מכן פגרה של שלושה שבועות, במהלכה הוא יוכל להחלים בצורה מלאה. יש לפנינו עוד עונה ארוכה מאוד ואין לנו ספק שמליקסון יתרום לנו עוד רבות", הוסיף. מי שחוזר לכושר מלא ויעמוד לרשותו של אלישע לוי הוא שלומי ארבייטמן, שכבר במחזור הקודם נכנס למספר דקות כמחליף.

בהפועל באר שבע ממשיכים במכירת הכרטיסים לקראת המשחק. לאור הביקוש הרב מצידם של אוהדי באר שבע, המכירה תמשך גם במוצאי שבת בין השעות 20:00-22:00. נכון להיום הועברו למכבי תל אביב 1,500 כרטיסים בלבד, כשכמעט כולם כבר נרכשו על ידי האלופה.

לאחר שיאמדו את מספר הכרטיסים שנמכרו, אצל סגנית האלופה יחליטו ביום ראשון האם להעביר לצהובים כרטיסים נוספים. זאת למרות שכרגע נדמה שאוהדי באר שבע יצליחו למלא גם את יציעים 7 ו-8, שבעונה שעברה הוקצו לאוהדי האלופה.