הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

זעם במכבי נתניה על ההגנה: "בשכונה לא סופגים כך"

למרות שצברו נקודה מ-9 אפשריות, יוסי מזרחי ואלי שגב אופטימיים לגבי ההמשך. ערן לוי: "אנחנו צריכים לספק תשובות לקהל". רומאריו יעבור בדיקה כדי לבחון את הכושר בו הוא נמצא

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  28.09.14 - 10:00
תחילת כתבה

נקודה אחת מתשע אפשריות. זה המאזן העגום של מכבי נתניה מתחילת השנה, אבל הוא לא מלחיץ את הבעלים אלי שגב או המאמן יוסי מזרחי שמשוכנעים שהקבוצה שלהם תיראה טוב יותר בעתיד. גם אתמול, כמו במשחק מול מכבי פתח תקוה בשבוע שעבר, הצהובים היו הדומיננטיים יותר אבל טעויות מביכות בהגנה הובילו לשני שערים ולהפסד 2:1 לקרית שמונה.

"אנחנו רכים בהגנה וככה אי אפשר לשחק", אמרו שחקנים בקבוצה. הקפטן ערן לוי, שבישל את השער לעומר צלישר, הוסיף: "ההפסד כואב. נצטרך לתת את הדעת על משחק ההגנה כי זה מתחיל מההתקפה. יש תשובות שאנחנו צריכים לספק לקהל שלנו".

בצוות המקצועי העבירו ביקורת על השמירה ההגנתית במצבים הנייחים. "לא יכול להיות ששבוע שני ברציפות נספוג גול מקרן", התלוננו בקבוצה. "בשכונה לא סופגים שערים כמו שאנחנו מקבלים. אנחנו פראיירים".

הבוקר יתקיים לרומאריו פירס, הקשר החדש, מבחן צריכת חמצן מירבית. מדובר במבדק בו מוציאים דם מהאצבע במהלך מאמץ כדי לבחון באיזה כושר נמצא השחקן. הברזילאי לא מפגין יכולת אירובית גבוהה באימונים, אך מצד שני נראה מאוד אגרסיבי.

הקשר כבר חתם על החוזה אבל בנתניה השאירו סעיף שיאפשר לחתוך אותו אם הבדיקות שלו לא יהיו תקינות. במועדון התלבטו לגביו מאוד אך נראה כי הוא יישאר. דודו סראנסה יעזוב את ישראל ביום שני לאחר שהגיע להסדר עם הקבוצה על פיצוי של 45 אלף יורו תמורת התרת חוזהו. בנוסף, בימים הקרובים יקבלו השחקנים שהעפילו לליגת העל את המענקים שחייבים להם.