הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אוהדי נתניה השתוללו, מזרחי יצא משער צדדי

אחרי ה-3:2 מול הפועל חיפה, האוהדים קיללו והמתינו ליציאת האוטובוס, שהוברח ע"י יס"מ. גם עוזר המאמן, שי הולצמן, הוברח מיציאה צדדית

תומר לוי
תומר לוי  18.10.14 - 20:10
תחילת כתבה

רק לפני מספר חודשים, מכבי נתניה נראיתה כמי שעולה על דרך המלך. העליה החלקה לליגת העל סימנה תחילת עידן חדש, אבל פתיחת עונת 2014/15 היא, לפחות עד עכשיו, סוג של סיוט. היהלומים הפסידו פעם נוספת, 3:2 להפועל חיפה משער בדקה ה-93, וירדו אל מתחת לקו האדום. למרות זאת, בנתניה הבהירו שמעמדו של יוסי מזרחי יציב.

במאזנו של מזרחי נקודה אחת בלבד אחרי ארבעה משחקים - ונראה שאם מישהו לא יתעורר בנתניה בקרוב, החזרה לליגה השניה תהיה עניין של זמן. בשל המצב, אוהדיה של הקבוצה מצפון השרון אמרו את דברם.

בסיום המשחק בעכו, עשרות המתינו מחוץ לכותלי המגרש וחיכו לאוטובוס השחקנים, שלווה על ידי כוח של יס"מ. הקהל גידף וקילל, כאשר הקריאות ההתפטרות לעבר יוסי מזרחי מזרחי נשמעו לא מעט. בשל כך, מזרחי ועוזרו שי הולצמן הוברחו מיציאה צדדית, כדי למנוע חיכוך עם הקהל הזועם.

עוד לפני הבלאגן בחוץ, מזרחי התייחס להפסד עצמו. "אנחנו סופגים שערים שאסור לנו לספוג, זה משחק שאסור היה לנו להפסיד בו", סיכם המאמן, ונגע בנקודה הבעייתית: "כל משחק ההגנה שלנו לוקה בחסר, כנראה שאנחנו צריכים לפתוח עם שחקנים בעלי אופי הגנתי יותר, כי ככה זה לא עובד. אנחנו מבקיעים, אבל תמיד חוטפים".

וגם בהפועל חיפה, למען האמת, לא ממש שקט - למרות ניצחון הבכורה. מינדאוגאס קלונאס, שנחת בארץ אחרי שהבריז ולא עמד בזמן, יעמוד לוועדת משמעת פנימית. הקשר הליטאי צפוי לספוג עונש כבד מאוד, ככל הנראה משכורת של חודש. "אני לא מרוצה מההתנהגות שלו, אלו עבירות משמעמת חמורות", אמר ראובן עטר. "עד ינואר הוא יישאר בכל מקרה ואחר כך נראה מה יהיה. בכל מקרה, נדע להעניש אותו על מה שהיה".

לאחר מכן, דיבר המאמן על המשחק עצמו: "הסתובבתי לספסל במצב של 2:2 בדקה ה-90 ואמרתי לכולם שאני מרגיש שנבקיע את השלישי. זה היה ניצחון של אופי ואנחנו עכשיו עם 4 נקודות מ-12, אבל זה עדיין ממש לא מספק אותי".