הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אוהדת חיפה טוענת: "שי הולצמן דחף אותי"

עוזר מאמן נתניה על ההאשמות נגדו: "מישהו הגיע ומשך לי באוזן לאחר שער הניצחון של הפועל חיפה"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  18.10.14 - 23:29
תחילת כתבה

לא כך רצתה מכבי נתניה לפתוח את העונה שלה. היהלומים ספגו היום (שבת) הפסד דרמטי, 3:2 להפועל חיפה, וירדו מתחת לקו האדום, אבל מסתבר שבכך לא נגמרות הצרות. אחרי שהאוהדים השתוללו והמאמן יוסי מזרחי הוברח, מסתבר שגם עוזר המאמן שי הולצמן היה מעורב בתקרית מוזרה.

אוהדת של הפועל חיפה טענה כי הולצמן דחף אותה, מיד לאחר כיבוש שער הניצחון של האדומים בדקה ה-93. בספסל של נתניה טענו מנגד שאותה אוהדת קיללה וירקה על עוזר המאמן לאורך המשחק. איך האוהדת הגיעה להולצמן או לחילופין עוזר המאמן אליה? שאלה טובה.

הולצמן עצמו הגיב להאשמות וסיפר: "אחרי שער הניצחון שלהם הרגשתי שמישהו מושך לי באוזן. הסתובבתי ודחפתי את אותו אדם. אין לי מושג איך אותו אדם הגיע לשם". יש לציין שאותה אוהדת של הפועל חיפה טרם הגישה תלונה במשטרה בעקבות התקרית.

גם בהמשך היה חם, כאשר עשרות אוהדים של נתניה המתינו מחוץ לכותלי המגרש (בעכו) וחיכו לאוטובוס השחקנים, שלווה על ידי כוח של יס"מ. הקהל גידף וקילל, כאשר הקריאות ההתפטרות לעבר יוסי מזרחי נשמעו לא מעט. בשל כך, מזרחי והולצמן הוברחו מיציאה צדדית, כדי למנוע חיכוך עם הקהל הזועם.

עוד לפני הבלאגן בחוץ, מזרחי התייחס להפסד עצמו. "אנחנו סופגים שערים שאסור לנו לספוג, זה משחק שאסור היה לנו להפסיד בו", סיכם המאמן, ונגע בנקודה הבעייתית: "כל משחק ההגנה שלנו לוקה בחסר, כנראה שאנחנו צריכים לפתוח עם שחקנים בעלי אופי הגנתי יותר, כי ככה זה לא עובד. אנחנו מבקיעים, אבל תמיד חוטפים