הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

האזינו: קורצקי קיבל איומים מאוהד בית"ר והשתולל

אמצע הלילה, שיחה מגיעה לביתו של המאמן. על הקו: אוהד שכבר הטריד אותו בעבר. קורצקי איבד את העשתונות וירה: "אני מנחם ואני אזיין אותך, אגיע עד אליך". לאחר מכן התנצל: "נפלתי בפח, נגררתי". אזהרה: התוכן בוטה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  27.10.14 - 16:48

מנחם קורצקי עבר סוף שבוע קשה וסוער. זה כבר כמה זמן שהוא סופג קללות, הטרדות ואיומים מאדם שהזדהה כאוהד בית"ר, והיום (שני) השיחה בין השניים דלפה לרשת. אותו אוהד התקשר לקורצקי באמצע הלילה - והאחרון לא נשאר חייב - והגיב במילים קשות וחריפות במיוחד.

אלו הן רק חלק מהמילים שהטיח קורצקי באותו אוהד: "תגיד לי קוקסינל, אני נראה לך ילד בן שנתיים? אני אוציא לך את שתי העיניים; אני מנחם, ואני אזיין אותך בתחת. אתה לא יודע עם מי אתה מתעסק. את כוס של אחותך אני אזיין, יא בן אלף. אני שם זין על הכדורגל, אתה תאיים עליי ככה?"

זמן קצר לאחר שדלפה השיחה, קורצקי הוציא הודעת התנצלות.

"בשבועות האחרונים הייתי נתון להטרדות חוזרות ונשנות על ידי אדם שהזדהה כאוהד בית"ר ירושלים", סיפר המאמן. "אותו אדם שלח הודעות נאצה ואף הטריד אותי טלפונית, הן לנייד והן לטלפון בביתי, הדברים שנאמרו ונכתבו היו איומים והופנו כלפי וכלפי אשתי ובנותי, ביום שישי האחרון נשלחה הודעה קשה מאוד ובתי ראתה ונבהלה, מבחינתי נחצה קו אדום וברור".

"התקשרתי לאותו אדם כשאני בסערת רגשות ובלהט הדברים נאמרו דברים קשים מפי, דברים שלא היו צריכים להיאמר ועל כך אני מצטער. קשה היה לי לשאת את התחושה שחוו בני ביתי. אני לא מכיר הרבה אנשים שהיו עוברים על כך בשתיקה. לאחר דין ודברים אותו אדם התנצל על מעשיו, אך משהתברר כי הקליט את השיח בינינו, הבנתי כי הכל היה מתוכנן מראש. הבנתי כי אותו אדם הטריד כבר בעבר שחקנים וגורמים שונים במועדון ולצערי אני נפלתי בפח שטמנו לי. שוב, לא הייתי צריך להיגרר למקום הזה ועל כך אני מתנצל. לבית"ר ירושלים יש קהל גדול, תומך ונהדר ואיני חושב כי אותו אדם מייצג או משקף את אוהדי בית"ר".

גם בהתאחדות לכדורגל הגיבו על השיחה: "אנחנו מצרים על בחירת המלים האומללה, גם אם מדובר במעשה דוחה של מטרידן, ומקווים כי ההתנצלות הכנה וההבטחה שהדבר לא יישנה יעמדו במבחן המציאות. מאמן כדורגל הוא גם מחנך וראוי שיידע כי מעשיו ודבריו חייבים להיות מופת לטובת הכדורגל והחברה".