דומב: "הטעות של עמוס קריטית, אנחנו נשתפר"

גם מאמן הפועל ת"א לא נותר אדיש לשגיאה הגדולה של השוער. גילי ורמוט: "כואב לנו על הקהל, זה הפסד כואב"

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  27.10.14 - 23:10
תחילת כתבה

לאוהדי הפועל תל אביב פגעו הערב (שני) באחת הנקודות הכי רגישות שלהם. האדומים הפסידו 2:0 לבית"ר ירושלים בבלומפילד במסגרת המחזור החמישי של ליגת העל.  יושבי היציעים ביפו החלו לאבד סבלנות ובסיום הראו לשחקנים שלהם מה הם חושבים על התצוגה שלהם כשקראו "אין לכם כבוד".

אם זה לא מספיק, הפועל גם החמיצה פנדל ודני עמוס ביצע טעות גדולה שהובילה לשער הראשון של בית"ר (קוראץ' 60). בסיום, השוער ביקש את סליחתם של האוהדים, אך כנראה שהוא יצטרך לחכות להזדמנות אחרת - לרגע שבו הם יהיו קצת פחות חמים.

"ברור שבאנו ורצינו לנצח את המשחק", אמר אסי דומב בסיום, "היה משחק מאוד טקטי עם המון טעויות וזה חלק מהמשחק, רק חבל שהטעויות היו בצד שלנו. נגיע מוכנים למשחק הבא וניקח את הנקודות". על הטעות של השוער שלו אמר המאמן: "זו טעות קריטית של עמוס, אבל זה חלק מהכדורגל. פעם זה לטובתנו פעם לרעתנו. נקווה שבפעם הבאה זה יהיה לטובתנו".

"צריך להשתפר, מה שכן צריך לעשות זה להימנע מטעויות, ולגרום ליריבים לטעות ולנצל זאת". דומב התייחס להמשך וגם ניסה למצוא נקודת אור: "ראיתי משחק הגנה טוב שלנו, רק חבל שטעינו".

גם גילי ורמוט התייחס להפסד: "אני מצטער בשביל הקהל. דווקא בחצי השני פתחנו טוב והקהל דחף, ואז הגיעה הטעות של דני. אחר כך כבר היינו חשופים". הקשר שיתף בתחושות: "כל משחק כואב להפסיד, בטח בבית נגד בית"ר. יש הרבה מה לשפר אבל אני אופטימי ואני בטוח שנשתפר". על הטעות של עמוס אמר: "דני טעה. הוא ילמד ולא יחזור על זה".