הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אוהדי בית"ר יידו אבנים ופצעו אוהד של נתניה

תקרית חמורה: אוטובוס שהוביל את אוהדי האורחת הותקף ושמשותיו נופצו. קורצקי אופטימי אחרי ה-1:1 בטדי: "תיקו זה בסדר, נתניה אטרקטיבית". אופיר קריאף נראה מתוסכל לאחר שלא נכנס אפילו כמחליף

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  30.10.14 - 22:03
מפחיד: השמשה המנופצת באוטובוס
מפחיד: השמשה המנופצת באוטובוס

אחרי הניצחון הגדול על הפועל תל אביב מוקדם יותר השבוע, בית"ר ירושלים הייתה בטוחה שהיא הולכת לתת הצגה מול מכבי נתניה, אבל השחקנים נפלו מהרגליים והמשחק נגמר ב-1:1. אמנם הירושלמים היו עדיפים לאורך רוב המשחק אבל החבורה של קורצקי לא הצליחה לנצל את יתרון הביתיות ולסכן את השער, ובסיום שמטה שתי נקודות.

בסיום המשחק אירעה תקרית קשה, כאשר אוהדים של בית"ר ירושלים תקפו אוטובוס שהוביל את אוהדי האורחת. כתוצאה מכך נופצה שמשת האוטובוס וחמור מכך, אחד אוהדי נתניה גם נפגע בעינו ונזקק לטיפול. נהג האוטובוס כבר הספיק להגיש תלונה במשטרה.

"לא הגענו להרבה הזדמנויות", הודה בסיום מנחם קורצקי והוסיף: "היינו קצת עייפים אבל גם תיקו במשחק כזה זה בסדר". אמנם מכבי נתניה נמצאת עמוק בתחתית אך קורצקי לא מקל ראש באיכות של היריבה אותה הוא פגש הערב. "שיחקנו מול קבוצה חזקה ואטרקטיבית, אנחנו צריכים להשתפר ואז ננצח גם משחקים כאלה".

 

ביום שני תפגוש בית"ר את עירוני קרית שמונה וקורצקי יודע שהחבורה של ברק בכר הולכת לעשות להם חיים קשים. "קרית שמונה היא אחת הקבוצות הכי טובות בליגה אם לא הכי טובה. נבוא כמה שיותר מוכנים לצפון כדי לקחת שם נקודות".

מי שנראה מדוכדך במהלך ההתמודדות הוא אופיר קריאף ששוב לא פתח בהרכב. התסכול של הקשר גבר, וגם נראה לעין, לאחר שלא היה אחד משלושת המחליפים שנכנסו, כאשר לאחר החילוף השלישי חבריו לספסל ניסו לעודד אותו.

בעקבות התיקו החבורה של מנחם קורצקי נשארת עדיין ללא הפסד העונה, ובתום שישה מחזורים בית"ר ירושלים נמצאת במקום ה-4 עם עשר נקודות.