הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ארגון השחקנים החדש הוכר ע"י הארגון העולמי

בשורות טובות לשחקני הכדורגל: הארגון שהוקם בהסתדרות נבדק ויחליף את הארגון הישן באופן רשמי

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  19.11.14 - 17:28
דן רומן. ממקימי הארגון
דן רומן. ממקימי הארגון

חדשות טובות לכדורגלנים בישראל. ארגון הכדורגלנים העולמי, פיפפרו, הודיע היום (רביעי) לראש חטיבת הספורט בהסתדרות, ניר אלון, כי נפסקה חברותו של ארגון שחקני הכדורגל הישן בפיפפרו. מעתה, הנציגות החדשה של הכדורגלנים אשר התאגדה במסגרת ההסתדרות, תתקבל כחברה מלאה בפיפפרו.
 
נציגות שחקני הכדורגל החדשה, הוקמה ביוזמה של מספר כדורגלנים בראשם אוהד כהן, דן רומן, יפעת כהן ומיכאל זנדברג, אשר החלו לפני שנה במהלך לפרישה מהארגון הישן. במהלך השנה הצטרפו אל השלושה כ-700 כדורגלניות וכדורגלנים משתי הליגות הבכירות לגברים ולנשים, אשר הודיעו על ביטול חברותם בארגון הישן, מהלך שהוביל בסופו של דבר להכרה של הארגון העולמי בהתארגנות החדשה.

הארגון העולמי קיים בדיקות מקיפות לגבי אופי הניהול של הארגון החדש, ערך סדרה של פגישות עם עו"ד יחיאל שמיר, היועץ המשפטי של ההסתדרות ועם ניר אלון, ומהיום תמיכת הארגון הבינלאומי היא רשמית.
 
ראשון לקבל את ההודעה על ההכרה של פיפפרו בנציגות השחקנים, היה יו"ר ההתאחדות לכדורגל עופר עיני, אשר קיים היום פגישה עם ראש חטיבת הספורט בהסתדרות ניר אלון ועם נציג השחקנים, יואב זיו ממכבי תל אביב. בפגישה זו נדונו האפשרויות לשיתוף הפעולה בין ההתאחדות לנציגות השחקנים. בימים הקרובים יפגשו נציגי הכדורגלנים גם עם יו"ר המנהלת יורם באומן.