רגע לפני ק"ש: "אורחת" באימון של הפועל ת"א

דומב ביקש לקחת דוגמא מאתלטיקו מדריד. אייל ברקוביץ' נעדר מהמתחם

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  26.12.14 - 14:20
ייקחו דוגמא מאלופת ספרד? (אלן שיבר)
ייקחו דוגמא מאלופת ספרד? (אלן שיבר)
תחילת כתבה

בצל המשבר הניהולי שפקד את המועדון בשבוע האחרון - ובמרכזו העימות בין המנג'ר אייל ברקוביץ' לאיש העסקים עידו חג'ג' - הפועל תל אביב המשיכה היום (שישי) בהכנותיה לקראת המשחק מול הפועל קריית שמונה ביום שני (20:55, אצטדיון נתניה). בדומה ליום רביעי, גם הפעם ברקוביץ' לא הגיע למתחם חודורוב, אבל אסי דומב ממשיך לשדר עסקים כרגיל.

כחלק מההכנות למשחק מול המוליכה, מאמן הפועל תל אביב מצא לנכון להראות לשחקניו קטעים מהמשחק בו ניצחה אתלטיקו מדריד את אתלטיק בילבאו (1:4). דומב שם דגש על המשמעת הטקטית של הקבוצה של דייגו סימאונה, ששיחקה בסבלנות והמשיכה לחפש את השער גם במצב של 1:2 בסן מאמס. האם האדומים מתל אביב ייקחו דוגמא מהאדומים-לבנים מבירת ספרד?

מי שלא הגיע לאימון הוא הרמוני איקנדה, שכידוע מושעה מפעילות. הבלם, שרוצה לעזוב את המועדון בשל היחס של דומב כלפיו, יעמוד בתחילת השבוע בפני ועדת משמעת פנימית. בסביבתו לא מתרגשים: "גם ככה הרמוני רוצה לעזוב את הפועל. אין דרך חזרה ממה שקרה בימים האחרונים. להרמוני לא טוב ולכן אין לו ברירה אלא לעזוב".

בעניין אחר, לאחר השיחה שנערכה בין מחזיק זכויות הניהול, חיים רמון, לאייל ברקוביץ' - עליה פורסם לראשונה באתר ערוץ הספורט - בהפועל תל אביב מקווים כי השקט יחזור למתחם חודורוב. כזכור, רמון דרש רמון מהמנג'ר להוריד פרופיל מבחינה תקשורתית ולהתרכז בצד המקצועי.