הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"עברתי תקופה לא קלה, היום יצאנו לדרך חדשה"

קורצקי חגג 1:3 על חיפה בסמי עופר: "אני וטביב עובדים על תכנית לעתיד"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  27.12.14 - 21:58

יכול להיות שבית"ר ירושלים צריכה לשקול לעבור לשחק בסמי עופר. אחרי שסחטו 1:1 ממכבי תל אביב, הערב (שבת) הצהובים-שחורים סיפקו פיניש מדהים וניצחו 1:3 באיצטדיון היפהפה בכרמל. פתאום, מנחם קורצקי הוא כבר לא מאמן של קבוצת תחתית.

למרות שגוסטבו בוקולי הורחק, אלון תורג'מן עוד העלה את הירוקים ל-0:1 בדקה ה-74, אבל אז החלו הדקות הגדולות של הירושלמים. איציק כהן הישווה (83) מול עשרת החיפאים והפך עם צמד גדול בחלוף 3 דקות. תומר סוויסה נעץ את המסמר האחרון בתוספת הזמן ונתן את האות לחגיגות.

"השתחרר קצת לחץ, כי אין ספק שהיינו במצב לא טוב", סיכם קורצקי בסיום. "מגיע כל הכבוד לקהל שהאמין בנו, גם השחקנים ראו שיש סיכוי לחזור אחרי שספגנו. אני שמח בשביל כולם על המאמץ הגדול, לא הגיע לנו להפסיד"

המאמן המשיך: "עדיין חסרים לנו שחקנים - ואם נמצא שחקנים כאלה, נרוץ למעלה. בכל מקרה, ידעתי שאחרי הפנצ'ר בשבוע שעבר, הקבוצה תישאר מחוייבת לקהל ולמועדון. שמח שהשחקנים החזירו".

גם לגבי ההמשך היתה לקורצקי הצהרה מעניינת: "אלי טביב גיבה אותי, ישבנו השבוע ועשינו תכניות לעתיד. ברור שאנחנו צריכים תוצאות טובות ומשחק כזה יוציא אותנו לדרך חדשה. אישית, לא עברתי תקופה קלה, עכשיו צריך להירגע והקבוצה תתחבר".

גם אחד מגיבורי הניצחון חגג בסיום. תמיד רוצים לנצח. "למרות מה שהיה בשבוע שעבר מול ב"ש, גם אחרי הגול של חיפה האמנו שאפשר לעשות את זה", אמר איציק כהן, והתייס גם לעצמו: "עברתי עד עכשיו עונה לא פשוטה, אבל תמיד עבדתי קשה. אני שמח שהמאמן נתן לי הזדמנות ושיחקתי טוב".