הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בכירים בהפועל שוחחו עם מנחם קורצקי, יחליף את אסי דומב?

בלעדי: ערב המשחק בירושלים, גורמים בכירים אצל האדומים פנו למאמן בית"ר, שמעמדו בבירה מעורפל. אותם גורמים מפעילים לחץ לפטר את המאמן הנוכחי ללא קשר לתוצאה היום (20:55). קורצקי הכחיש: "כל כולי בבית"ר"

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  19.01.15 - 11:59
בהפועל דיברו איתו. קורצקי (אלן שיבר)
בהפועל דיברו איתו. קורצקי (אלן שיבר)
בלעדי
תחילת כתבה

המשחק בין הפועל תל אביב לבית"ר ירושלים הוא תמיד אירוע טעון, אך המפגש הערב (שני) בין המועדונים הולך להיות מסקרן במיוחד - בגלל מהלך מעניין שנרקם מאחורי הקלעים במועדון האדום. לאתר ערוץ הספורט נודע כי גורמים במועדון לוחצים לעשות שינוי בעמדת המאמן ולהביא לסוף דרכו של אסי דומב במועדון. לאור זאת, בכירים בהפועל כבר שוחחו עם לא פחות מאשר מאמן בית"ר ירושלים, מנחם קורצקי, שנראה כי הקדנציה שלו בבירה על סף סיום.

הלחץ שמפעילים גורמים במועדון לפטר את דומב קיים ללא קשר לתוצאה שתושג היום, אלא לאור היכולת שמגלה הקבוצה בתקופה האחרונה. יש לציין כי הדיבורים בין בכירים בהפועל למנחם קורצקי היו דיבורים ראשוניים בלבד, כשעדיין לא ברור אך ולאן יתפתחו הדברים. עם זאת, שני הצדדים הגיעו למסקנה כי החיבור הזה יהיה טוב וכדאי לשניהם. אותם גורמים בהפועל רואים בקורצקי דמות שמתאימה לתקופה ארוכת טווח ותואמת את רוח המועדון. לאתר ערוץ הספורט נודע כי הדיבורים בין האנשים בהפועל ת"א לקורצקי החלו עוד לפני ההדחה של בית"ר מגביע המדינה.

כמובן שבהפועל ת"א לא התייחסו לכך מבחינה רשמית, אלא הכחישו. "לא היו דברים מעולם ואין אף גורם רשמי או אחר שעוסק בזה. הנושא לא על הפרק", נמסר בתגובה מהמועדון. ממנחם קורצקי נמסר בתגובה: "כל כולי נתון לבית"ר ירושלים. כל הידיעות בדבר פניות ממקומות אחרים לא נכונות בעליל. כל עוד ירצו אותי בית"ר אשאר במועדון".

גם עמותת אוהדי בית"ר ירושלים התייחסה לידיעה: "עמותת האוהדים רואה בחומרה רבה את הפרסומים השונים לפיהם גורמים עלומים בהפועל תל אביב פנו למאמן הקבוצה מנחם קורצקי ערב המשחק בין הקבוצות. הדברים חמורים ונפקותם היא אחת - לפגוע בספורטיביות ולנסות להשפיע על תוצאת המשחק. עמותת האוהדים תבחן את הדברים ואמיתותם ותשקול פניה למוסדות המתאימים לשם מיצוי הדין עם אותם גורמים ו/או עם הפועל תל אביב. אנו מלאי תקווה כי מנחם והשחקנים ישיבו לאותם גורמים הערב במגרש".

לצד הבלאגן במחנה האדומים, אסי דומב ושחקניו ינסו בכל זאת לאסוף שלוש נקודות הערב בטדי. האדומים יערכו אימון טקטי ויצאו בשעות הצהריים לבית מלון בבירה, שם יערוך המאמן את האסיפה המסכמת. דומב הזהיר את חניכיו מההתקפות המתפרצות של הירושלמים. כפי שפרסמנו, שני שחקני הרכש אמידו באלדה ודודו ביטון צפויים לפתוח בהרכב. סארי פלאח ישוב למרכז ההגנה במקום עוביידה חטאב. ליאור לוי עדיין לא כשיר במאת האחוזים למשחק, שכן הוא סובל ממתיחה בשריר הירך האחורי. אברהם צ'קול ימשיך בעמדת המגן השמאלי. 

הרכב משוער: אפולה אדל; מוחמד אבו אל היג'א, יורגן קולין, סארי פלאח, אברהם צ'קול; שי אבוטבול, רמזי ספורי, ישראל זגורי, גילי ורמוט; אמידו באלדה, דודו ביטון.