יתאחד עם רן בן שמעון? גבאי בדרך למכבי פ"ת

המגן צפוי להיות משוחרר ממכבי חיפה. גם תורג'מן על הכוונת של הקבוצה

רועי זריהן  21.01.15 - 09:38
איחוד עם רב"ש? גבאי (אנצ'ו גוש ג'יני)
איחוד עם רב"ש? גבאי (אנצ'ו גוש ג'יני)
תחילת כתבה

התקדמות משמעותית מאוד במגעים בין מכבי פתח תקווה למכבי חיפה בנוגע לאלעד גבאי. כידוע, בתקופה האחרונה מתקיימות שיחות בין הצדדים - שלא הבשילו לאור העובדה שחיפה החליפה מאמן ויעקב שחר רצה להעניק למרקו בלבול את האפשרות להחליט מיהם השחקנים שהוא רוצה. הבוקר (רביעי), כאמור, אפשר לספר על תפנית.

המגן הימני לא נמצא בתכניות של בלבול, שצפוי להודיע לשחקן כבר היום כי הוא רשאי לחפש לעצמו קבוצה אחרת. מהלך כזה יסלול את דרכו של גבאי למכבי פתח תקווה של לרן בן שמעון, שכבר אימן את המגן בתקופה של השניים בהפועל קריית שמונה.

בתוך כך, במכבי פ"ת בודקים אפשרות לצרף גם את אלון תורג'מן ממכבי חיפה, לאחר שזה צפוי לקבל גם כן הודעה כי הוא לא נמצא בתכניות."זה לא סוד שאנחנו מחפשים להתחזק וזה לא סוד שאנחנו מעוניינים באלעד גבאי. לאור השינויים האחרונים בחיפה, גם אלון תורג'מן הוא אופציה טובה מאוד עבורנו", אמר גורם במועדון.

במקביל, במכבי פתח תקווה ממשיך להיבחן ליאור ברטקובסקי, שבסופו של דבר לא צפוי לקבל הצעה לחתום על חוזה במועדון, אם כי ההחלטה עדיין לא התקבלה.

יואכים מונונגה, שנפצע לפני כחודשיים, נמצא בשלבי התאוששות מתקדמים ולאחרונה אף לוקח חלק במשחקונים באימונים. בפתח תקווה מאמינים שכבר בשבוע הבא יוכל לחזור לסגל של בן שמעון.