אחרי יומיים: אלי אוחנה פרש מ"הבית היהודי"

כדורגלן העבר לא ירוץ לכנסת: "לא צפיתי את הסערה. הצטרפתי למפלגה מתוך רצון לעזור לחלשים בחברה, אבל מאז ראיתי יום אחרי יום מתקפות כלפיו וכלפיי שפגעו בי ובמשפחתי"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  29.01.15 - 08:57
נשאר בכדורגל. אלי אוחנה (אלן שיבר)
נשאר בכדורגל. אלי אוחנה (אלן שיבר)

תגיות: אלי אוחנה

תחילת כתבה

רק לפני מספר ימים הוכרזה הצטרפותו של אלי אוחנה למפלגת "הבית היהודי", אך כבר הבוקר (חמישי) החליט אחד השחקנים הגדולים בהיסטוריית הכדורגל הישראלי שלא לרוץ לכנסת בסופו של דבר וכי הוא פורש מהמפלגה ומרשימתה לכנסת. על פי "חדשות 2" ההחלטה נבעה מההתנגדות שקמה בתוך רשימת הבית היהודי לבחירות הקרובות.

אוחנה, שכבר הצהיר על עזיבת נבחרת הנוער שלשום, הוציא הודעה לכלי התקשורת. "לא צפיתי את הסערה הציבורית שהתעוררה בעקבות הצטרפותי לחיים הפוליטיים, איני מרגיש שבשלב זה בחיי אני בנוי לכך", אמר אוחנה בהודעה".

"שמחתי מאוד כאשר נפתלי בנט פנה אליי והצטרפתי למפלגה מתוך רצון לעזור לחלשים בחברה, אבל מאז ראיתי יום אחרי יום מתקפות כלפיו וכלפיי שפגעו בי ובמשפחתי. למרות כוונותיי הטובות, אין לי שום רצון שהשר בנט, ובטח לא משפחתי, ייפגעו בגללי". על עתידו המקצועי אמר: "אמשיך לתרום לחברה ולעולם הספורט מכל מקום שאהיה בו. אני אוהב את עבודתי כמאמן וכפרשן, אחזור לשם בשמחה".