אוהדי הפועל פ"ת מחו באימון. בר און: "זכותם"

20 אוהדים קראו למאמן לעזוב, אך שוחחו איתו. במקביל, בקבוצה מחפשים מנג'ר: איוניר או לנדאו יצטרפו?

רועי זריהן  08.02.15 - 19:13
תחילת כתבה

למרות ההפסד אמש (שבת) 3:2 לעירוני קרית שמונה והעובדה שהפועל פתח תקווה לא ניצחה כבר תשעה מחזורים, בהנהלת הקבוצה נוטים שלא לעשות שינוי בעמדת המאמן. "המשחק החשוב באמת של הפועל פ"ת ועידן בראון יהיה במחזור הקרוב מול הפועל חיפה, אחריו נוכל לדעת אם נצטרך לעשות זעזוע", אמרו גורמים במועדון. בתוך כך, לאתר ערוץ הספורט נודע כי שמם של מוטי איווניר וגילי לנדאו הוזכר כמועמדים להצטרף למועדון בתפקיד המנהל המקצועי.

בצל התקופה הלא טובה, אחר הצהריים הגיעו לאימון כ-20 אוהדים ומחו כנגד בראון, כשקראו לו להתפטר. בסיום האימון, המאמן יצא לדבר עם אותם אוהדים ולאחר שיחה שנמשכה כרבע שעה בערך, הם הודיעו שיגיעו לתמוך בקבוצה ובבראון עצמו במשחק הגורלי בשבת הקרובה מול הפועל חיפה.

"אני מבין לליבם של האוהדים שרוצים בהצלחת הקבוצה", אמר בראון. "כמו שהם הרימו אותי על הכתפיים אחרי הניצחון בדרבי, זאת זכותם לקלל כשהולך פחות טוב. אני מבטיח להם שאנחנו עושים הכל בשביל להשאיר את הפועל פתח תקווה בליגת העל, את הצעד הראשון נעשה מול הפועל חיפה בשבת".

החלוץ שחר הירש, שכבש את שערו השביעי העונה, ניסה להסביר את ההבדל בין המחציות: "אני לא יודע מה קרה לנו במחצית הראשונה, פתאום תוך עשר דקות נכנסנו לסחרור שהסתיים ב-3:0. המאמן אמר לנו שאנחנו חייבים לעלות לשחק על הכבוד שלנו כי זה מה שנשאר לנו. לא היינו רחוקים משיווין, אבל היתה חסרה לנו טיפת מזל בשביל לעשות את זה".

"המחמאות לא עוזרות לנו, רצינו לצאת עם נקודות", הוסיף הירש, "רצינו לבוא ולנצח פה כי אנחנו חייבים את הנקודות. זה כואב שיצאנו מכאן בלי נקודות, אבל עכשיו אנחנו צריכים להתרכז במשחק הבא שהוא באמת משחק עונה מבחינתנו, מול הפועל חיפה, ובבית אין שום סיבה שלא ננצח אותם. הרגשנו מצויין באימונים ויש משב רוח מרענן מאז הגיעו שחקני הרכש החדשים. הרגשנו שאנחנו נראים יותר טוב באימונים בגלל שיש תחרות על כל עמדה. באנו בתחושה טובה שאנחנו יכולים להפתיע ולנצח, אבל אחרי פתיחה לא רעה, עשר הדקות הנוראיות הרסו לנו את המשחק".

עודד גביש, שהוחלף במהלך המחצית הראשונה, סובל ממתיחה בשריר הארבע ראשי והוא יעבור בדיקות במהלך היום.