רוני לוי ביקש מקאיודה: התעלם מהרעש מסביב

מאמן מכבי נתניה רוצה את החלוץ בשיאו. ומה מכינים האוהדים לשחקן? עמית בן שושן: "המשכורות לא מעניינות אותנו כרגע, רק המשחק מול חיפה"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  27.02.15 - 09:23
יגיע חד לחיפה? קאיודה
יגיע חד לחיפה? קאיודה
תחילת כתבה

אוהדי מכבי נתניה החליטו לרכוש דגלי ניגריה על מנת להניף אותם במשחק הבית הקרוב ולהראות ללארי קאיודה עד כמה הם מעריכים את הצעד שעשה כשוויתר על משכורת כפולה בהפועל ק"ש והחליט להישאר במועדון. אקט מהסוג הזה לשחקן זר מצד אוהדי נתניה היה רק במשחק הפרידה ללואיס מארין, ששיחק בתקופת דניאל יאמר במועדון והפך ליקיר האוהדים כבר בעונתו הראשונה.

קאיודה הוזמן לפגישה אצל רוני לוי לפני אימון הבוקר, כאשר המאמן ביקש ממנו להתעלם מהרעש סביבו על מנת שיוכל להמשיך להציג יכולת גבוהה גם מול מכבי חיפה ביום שני. אגב, מאחורי הקלעים עדיין נעשים מאמצים לשכנע את השחקן לעבור לצפון, בעיקר באמצעות מקורביו, אבל ככל שהזמן עובר, הסיכוי למעבר קטן.

לקראת המשחק מול מכבי חיפה, מתכנן רוני לוי להחזיר להרכב את איאד אבו עוביד ועידו לוי שלא שותפו במשחק מול הפועל ב"ש בגלל הרחקות. מי שעשוי למצוא את עצמו מחוץ ל-11 הוא הבלם הצעיר ירין חסן, כשעומר פרץ ימשיך לתפקד כמגן ימני.

השחקנים היו מרוצים לקבל אתמול את משכורת חודש דצמבר, על אף שהכספים שהתקבלו הם רק משכורת הבסיס ולא הנקודות שהקבוצה צברה. במועדון הבטיחו כי עושים מאמצים להעביר בקרוב את הנקודות שנותרו ועוד משכורת ומחכים למיליון השקלים שאמור להעביר אלי שגב עד ליום שני.

עמית בן שושן, אחד המצטיינים בניצחון על ב"ש, החמיא לשרן ייני שהצהיר שמכבי ת"א תעמוד מאחורי שחקני נתניה בכל החלטה בנוגע לסחבת במשכורות. "זה משהו מאוד יפה שצריך להיות בכל מקום", אמר בן שושן והוסיף: "מצד שני, אותנו לא מעניין כרגע המשכורת, אלא רק המשחק הקרוב נגד מכבי חיפה. מצפה לנו משחק חוץ קשה ואנחנו יודעים שבתקופה האחרונה חיפה נראית טוב בבית, אבל נהיה מוכנים. האוהדים ידחפו אותנו כמו תמיד, אנחנו מאושרים שיש לנו קהל כזה".

ניצחון על שחקניו של מרקו בלבול יקרב את מכבי נתניה לפלייאוף עליון אבל בן שושן לא חושב יותר מדי קדימה: "אנחנו חושבים ממשחק למשחק ולא מסתכלים יותר מדי רחוק. זה לא יהיה נכון מצדנו".