בן זקן החליט: הקבוצה תיקרא הפועל אשדוד

הבעלים נגד אוהדי עירוני והמדים יהיו אדומים. ניר קלינגר על ההפסד: "כואב הלב, זה סבל נוראי"

שירלי בר דיין
שירלי בר דיין  14.03.15 - 22:19

תחילת כתבה

מעכשיו, אימרו הפועל אשדוד? הנהלת הקבוצה בראשות ג'קי בן זקן צפויה לשנות ביממה הקרובה את שמה ממ.ס. אשדוד להפועל אשדוד בעקבות האירועים בהפסד 3:2 לנתניה הערב (שבת). מסתבר כי 50 אוהדים של עירוני אשדוד קיללו את השחקנים, דבר שהוביל לזעם בקרב ראשי המועדון.

כזכור מ.ס. אשדוד הוקמה כתוצאה מאיחוד בין עירוני אשדוד להפועל אשדוד, אבל נראה כי הפיצול קרוב מתמיד. אם אכן, זה יקרה, עשויים אותם אוהדים להקים את עירוני אשדוד מחדש כפי שנעשה עם קבוצות אוהדים כמו קטמון או קביליו יפו. מחר בן זקן יכנס את הדירקטוריון ויוביל את המהלך, כאשר הקבוצה תתחיל ללבוש מדים אדומים.

"אחם בעיה לשנות סמל וצבע חולצה", אמרו מקורבים לבן זקן, "זה מה שנעשה. אים לזה שום קשר לקריאות נגד הבן שלו אלא בגלל שאותם אוהדים עודדו את נתניה מהדקה הראשונה. זאת לא הקבוצה שלהם, אז שיתמודדו עם השם החדש". אגב מדובר בהחלטה שיש מאחוריה מחשבה כי אלפי אוהדי הפועל עשויים לחזור למגרשים ולדחוף את הקבוצה.

''כואב הלב, זה סבל נוראי'', הודה ניר קלינגר, כשהוא מתייחס להפסד כמובן. ''הכל מתהפך לנו, הכל הולך לנו קשה. באמת שהתקופה הזו לא מגיעה לנו, אנחנו נהפוך אותה. הלב כואב, אני לא יכול לנתח את המשחק הזה כי קיבלנו שערים משום מקום. קשה להסביר את מה שקרה פה. אני מאמין בשחקנים, זה חייב להסתיים'' .

בנתניה כמובן מרוצים מהניצחון שמרחיק את הקבוצה באופן משמעותי מהאזור המסוכן. "אני מאושר מאוד, היה משחק הפכפך. אשדוד קבוצה טובה עם מאמן נפלא אבל המזל היה איתנו'', אמר רוני לוי, "בלי קשר לתוצאה, החבר'ה שלי מצוינים, הם מתנתקים מהבעיה הכלכלית".