רשמי: אדי גוטליב חתם בהפועל ת"א לשנתיים

לאדומים אופציה לשלוש שנים נוספות על הבלם: "המקום בו רציתי להיות"

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  14.06.15 - 16:40
עובר לאדום. גוטליב (צילום: האתר הרשמי של הפועל ת"א)
עובר לאדום. גוטליב (צילום: האתר הרשמי של הפועל ת"א)
תחילת כתבה

רשמית: אדי גוטליב השלים את מעברו מהפועל עכו וחתם היום (ראשון) בהפועל תל אביב לשנתיים, כשלאדומים יש אופציה לשלוש שנים נוספות על הבלם. "אני שמח ומרוצה מהמעבר, לא היה לי ספק שזה יקרה", אמר השחקן, שעוזב את הקבוצה הצפונית אחרי 4 שנים. "הפועל זה המקום היחיד אליו רציתי להגיע. אני מאמין שאוכל למצות כאן את הפוטנציאל ולהתקדם ביחד עם המועדון ויתר השחקנים בקבוצה".

פחות מחודש לפתיחת האימונים, בהפועל ת"א ממשיכים בהכנות לעונה הבאה ובבניית הסגל. ההתמקדות בימים האחרונים היא בשחקנים הזרים, כאשר כפי שכבר פורסם כאן באתר, לא מן הנמנע כי אל מחנה האימונים בגרמניה בחודש הבא ייצאו שמונה זרים, ולאחריו יחליט המאמן הספרדי ססאר לופז מנדיונדו איזה חמישה הוא משאיר בסגל.

ההערכה היא כי עד סוף השבוע יסכם ליביו אנטל את תנאיו. על פי גורמים במועדון, בימים הקרובים הם צפויים לסגור את מתווה העסקה מול הקבוצה הטורקית גנצ'לרבירליג'י בה לשחקן חוזה לשנתיים נוספות. על פי התכנון, האדומים ירכשו את אנטל והטורקים ישתתפו בתשלום שכרו, כך שהעלות המשוערת של העסקה תהיה בין 700 ל-800 אלף יורו. למרות הסכום הגבוה, בהפועל מאוד רוצים לראות את השחקן, ששיחק בחצי השנה האחרונה בבית"ר ירושלים, בחודורוב.

עוד בגזרת הזרים, האדומים הביעו עניין בקלאודיו בומבה, קשר נבחרת רומניה וטארגו מורס המקומית ובקשר האחורי מיחאי פינטילי מאל הילאל הסעודית ובודקים את האופציות לצרף אתם.

בגזרת הישראלים, שם חדש שעלה הוא זה של רן יצחק. החלוץ, שכיכב במהלך העונה החולפת בהפועל כפ"ס עם 17 שערים והיה פקטור משמעותי בעליית הקבוצה לליגת העל, סיים חוזה בקבוצה של סתיו שחם ולמעשה שחקן חופשי. יצחק, שעזב את האדומים בקיץ 2014 לאחר עונה אחת בלבד בה לא קיבל צ'אנס אמיתי תחת שרביטו של רן בן שמעון, היה במו"מ לחוזה חדש בכפר סבא, אך הצדדים לא הגיעו להסכמות.

מנדיונדו נמצא בארץ, כאשר שאר הצוות הספרדי, עוזר המאמן חאבייר גונסאלס ומאמן הכושר אלחנדרו אסטבה יגיעו בעוד שבועיים לישראל לקראת פתיחת האימונים. בימים הקרובים צפוי המועדון לפתוח את מכירת המנויים לקראת העונה הבאה.

בעניין אחר, לאחר דחיות, הוועדה להעברת זכויות ניהול תתכנס בעניין הפועל ת"א ב-28 לחודש. מי שאמור לקחת לידיו את זכויו הניהו הוא אמיר כבירי, כשעדי קריספין לא יקנה מניות וישמש כיועץ מקצועי בהתנדבות.