הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

כך נחסכו 150,000 יורו: ניצחון לבית"ר בבוררות

אופ"א קבעה: הירושלמים לא צריכים לשלם עבור גלבינה לקבוצה קרואטית

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  20.06.15 - 09:24
זוכרים אותו? גלאבינה
זוכרים אותו? גלאבינה

אחרי כמעט שלוש שנים של בוררות, בית"ר ירושלים זכתה בתיק מול ואראז'דין הקרואטית שדרשה לקבל לידיה 150,000 יורו מהעברתו של של השחקן דומיניק גלאבינה. הקבוצה הקרואטית טענה כי השחקן שהיה בבית"ר ירושלים ב-2012 היה מתחת לגיל 23 ולכן מגיע לה תשלום עבורו. הקבוצה הקרואטית נקבה בסכום של 150,000 יורו, אך כאמור אופ"א פסקה לטובת הירושלמים וחייבה את הקרואטים בהוצאות משפט. את בית"ר ייצג בתיק - עו"ד רוני מוזסון.

מחר, אמור לחתום לירוי צעירי על חוזה לעונה אחת ולהצטרף באופן רשמי לשחקני הרכש שכבר וחתמו: נס זמיר, דובב גבאי ואורי מגבו. פגישה עם אופיר קריאף ואביו תיקבע לתחילת השבוע אבל בצד של הקפטן, סקפטים לגבי האפשרות להגיע לסיכום שיאפשר את הישארותו. מכבי חיפה עוקבת בעניין ולא מן הנמנע שקריאף יעבור לכרמל במסגרת טרייד בו יעשה את הדרך ההפוכה, אלון תורג'מן, כפי שפורסם כאן באתר.

הבלם היהודי/דרום אפריקאי, לארי כהן ייחל בהתרשמות החל ממחר כאשר ההחלטה הסופית לגביו תתקבל אחרי משחק אימון שיתקיים בימים הקרובים. אם יוחתם, דניאל אסקלינג, איתו ישנם עדיין פערים כספיים, לא יישאר. במקביל ממשיכים במועדון לצפות בקלטות של שחקנים זרים.

לבעלים אלי טביב הוצעו מספר קשרים מהליגה הספרדית אבל הוא לא ממהר להחתים זר נוסף בעמדה הזו בטרם יידע מה קורה עם קריאף שיכול לשחק גם בקישור וגם כבלם. כזכור עד יום שני ביתר צריכה להעביר את הרשימה הסופית לאופ"א לקראת המשחק הראשון בליגה האירופית.

על פי התקנון לכל קבוצה ישנה אפשרות להוסיף לרשימה שחקן אחד, 24 שעות לפני המשחק הראשון ולכן בבית"ר לוקחים את הזמן. בימים הקרובים יישבו במועדון גם עם תומר ירוחם ובן רהב כדי להאריך את חוזיהם.