יורד ללאומית: רועי דיין יחתום לשנתיים באשדוד

חלוץ מכבי פ"ת בשנתיים האחרונות מגיע לקבוצה של לחמן שתתמודד על העלייה חזרה לליגת העל. הוא סגר על חוזה לשנה עם אופציה לשנה נוספת שתמומש במידה ואשדוד תעלה ליגה

רועי זריהן  15.07.15 - 07:50
יעזור לאשדוד לחזור לליגת העל? רועי דיין (יוסי שקל)
יעזור לאשדוד לחזור לליגת העל? רועי דיין (יוסי שקל)

תגיות: אייל לחמן

תחילת כתבה

אין ספק שאחרי ירידת הליגה הדרמטית והכואבת, במ.ס אשדוד רואים רק מטרה אחת לנגד עיניהם והיא לחזור לליגת העל כבר בסיום העונה הקרובה. בקבוצה אותה יאמן בעונה הקרובה אייל לחמן, שוקדים על הרכבת סגל חזק ומנוסה שיצליח להשיג את המטרות הרצויות.

מי שיחתום היום אצל האדומים-צהובים הוא רועי דיין, שאמור לאייש את עמדת החלוץ בעונה הקרובה. דיין יחתום על חוזה לעונה אחת עם אופציה לעונה נוספת שתתממש באופן אוטומטי במידה ואשדוד תעלה בחזרה לליגת העל. השחקן הוא הרכש השני של אשדוד אחרי קובי דג'אני ולמעשה, אחת המטרות של לחמן בהחתמות של השניים היא הוספת מימד הניסיון לסגל הצעיר שיהיה בסיסה של הקבוצה.

דיין סיים הקיץ קדנציה של שנתיים במכבי פתח תקווה, כשאפשר לחלק אותה לשני חלקים. את עונתו הראשונה בקבוצה סיים דיין כמלך השערים של הקבוצה, כשבחמשת המחזורים האחרונים של העונה הוא כבש לא פחות מ-8 שערים, שגם השאירו את הקבוצה בליגה. את העונה הנוכחית הוא סיים עם שער אחד בלבד. כבר היום (רביעי) דיין יקבל הזדמנות לפגוש את האקסית , כשאשדוד תפגוש את מכבי פתח תקווה למשחק אימון.