הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

זגורי חתם לעונה במכבי נתניה: מודה על האמון

הפועל ת"א תשלים 300 אלף ש"ח משכרו של הקשר, שיושאל לעונה

תומר לוי
תומר לוי  19.08.15 - 12:05
זגורי עם נמני ואוסידון במעמד החתימה (אלן שיבר)
זגורי עם נמני ואוסידון במעמד החתימה (אלן שיבר)
תחילת כתבה

ישראל זגורי עובר למכבי נתניה. הקשר, שהיה קבוצת המנודים של הפועל ת"א יושאל לעונה אחת לקבוצה של שלומי דורה וינסה למלא את מקומם של ערן לוי ודיא סבע הפצועים, כאשר האדומים ישתתפו בחלק ניכר משכרו (300 אלף ברוטו). הוא חתם באמצעות סוכנו אבי נמני.

הקשר קיבל הודעה מהאדומים בתחילת העונה כי הוא לא נמצא בתכניות שלהם ולא יצא עם הקבוצה למחנה האימונים. אחרי תקופה בה התאמן לא התאמן עם הקבוצה הגיעה ההצעה ממכבי נתניה, וזגורי החליט לעבור לקבוצה השישית בקריירה שלו.

זגורי אמר: ״אחרי סאגה ארוכה אני שמח להצטרף למועדון גדול כמו מכבי נתניה ואני מודה ליו״ר דורון אוסידון והמאמן שלומי דורה על האמון בי. בחרתי בנתניה מאחר שאהבתי לראות את מה שנעשה בקבוצה בתקופה האחרונה ואני מקווה שבעזרת הצוות והחברים נשיג את המטרות".

זגורי בן ה-24 גדל במחלקת הנוער של מכבי חיפה. לאחר שנתיים בהן שיחק לסירוגין בקבוצות הנוער והבוגרים של המועדון, עבר בהשאלה להפועל פ"ת ועזר לה להישאר בליגה. בעונה לאחר מכן שיחק בבני יהודה ולאחר מכן הגיע להפועל רמת גן, שם עשה את עונת השיא שלו עם 11 שערים בכל המסגרות.

בשנתיים האחרונות שיחק בהפועל תל אביב. עונתו הראשונה הייתה הטובה יותר כשכבש שמונה שערי ליגה, לעומת שער ליגה אחד בלבד בעונה שעברה. בסיום העונה קיבל הודעה מהאדומים על כך שהוא אינו בתכניות המקצועיות, והתאמן יחד עם חבורת "המנודים".