אלירן עטר הושעה, חמדי סליחי יקבל פניה מחיפה

החלוץ הגיע לאימון וגילה שנעלו את ארוניתו. הוא לא מורשה להתאמן ונראה שהוא בדרך החוצה ממכבי חיפה כבר אחרי המחזור הראשון. האלבני המועמד הבכיר. דגני צפוי לרדת לספסל

תומר לוי
תומר לוי  23.08.15 - 12:08
עטר, משחק ראשון ואחרון? (יוסי שקל)
עטר, משחק ראשון ואחרון? (יוסי שקל)
תחילת כתבה

לא כך ציפו במכבי חיפה לפתוח את הליגה. כמעט כרגיל, היו במועדון הרבה ציפיות, אבל הן התרסקו, לפחות בינתיים. בני יהודה הגיעה אמש (שבת) לאצטדיון "סמי עופר" והשפילה את הירוקים עם 0:3 מוחץ אחרי שכבשה שני שערים עוד במחצית הראשונה.

אלירן עטר הגיע לאימון מכבי חיפה וגילה שהארונית שלו סגורה. החלוץ גם לא קיבל בגדים לאימון ולא ברור מעמדו, כאשר מתוך המועדון נמסר שהוא קיבל הרבה הזדמנויות, אך לא הראה הערכה ורצון להצליח במועדון. כנראה שהשחקן סיים את דרכו בכרמל ובינתיים הוחלט להשעותו עד להודעה חדשה.

רוני לוי לא יערוך בשלב זה שיחה עם אלירן עטר, אפילו בעקבות חילופי הדברים בין השניים, שהובילו להחלפת החלוץ במחצית. למעשה, כבר היה פיצוץ אחד במחנה אימונים באוסטריה בין השניים כאשר רוני לוי זרק את עטר מאחד האימונים. המאמן כבר הבהיר שלא יהסס לערוך שינויים.

"שחקני בני יהודה נראו כמו נינג'ות ואנחנו לא חיברנו 2 מסירות, זו הייתה בושה וחרפה", אמרו בחיפה, "כולם בלחץ ואנחנו נשברים כאילו לא למדנו כלום מהעונה שעברה. אין משמעות לכל מה שתירגלנו בגביע הטוטו ובמחנה האימונים".

במועדון היו טענות רבות לגישה של השחקנים. "האדישות של חלק מהם בלתי נתפסת", אמרו בחיפה, "יש כאן בעיה מנטלית חריפה. כל משחק ההגנה לא היה טוב, שום חלק לא עבד וזו בושה שנראינו כך לעיני האוהדים. אף אחד לא סיפק קבלות ודרינצ'יץ' לא משדרג אותנו, לפחות כרגע".

הנשיא יעקב שחר ירד לחדר ההלבשה בסיום המשחק וזעם על התבוסה. "עניין המחויבות זה משהו שצירך להיפתר ומהר, לא אוותר על זה הפעם", אמר שחר שלא יהסס להיפרד משחקנים אם המצב לא ישתנה. חיפה תנסה להתחזק בימים הקרובים, אבל במועדון הבהירו שהם מחפשים רק זרים שישדרגו את הסגל. בעקבות ההתפתחויות האחרונות בגזרת עטר, חמדי סליחי שמשחק באלופת אלבניה, שקנדרבאו, הפך לאופציה המועדפת על הירוקים לחיזוק ההתקפה ובקרוב יקבל פניה מהקבוצה.

בנוסף, חיפה תבחן אפשרות לשחרר שחקן נוסף אם בשבועות הקרובים לא יהיה שינוי. אוראל דגני המאכזב עשוי לשלם את מחיר ואולי אף לעלות ליציע במשחק מול הפועל כפ"ס בשבת, כשמארק ואליינטה יערוך בכורה.