קול ענות חלושה: אלירן עטר נקנס על ידי חיפה

החלוץ עמד בפני ועדת משמעת. בניון כשיר לבני סכנין, אוברניאק בהרכב?

תומר לוי
תומר לוי  03.09.15 - 18:34
יתעסק בכדורגל? עטר (יוסי שקל)
יתעסק בכדורגל? עטר (יוסי שקל)
תחילת כתבה

אחרי שערך שיחה עם רוני לוי והוחלט להשאירו במכבי חיפה, עמד היום (חמישי) אלירן עטר לוועדת המשמעת הפנימית. החלוץ, שכבר היה בדרך החוצה מהירוקים, ספג קנס בלבד - כך הודיע המועדון. כזכור, עטר התעמת עם המאמן ועם איסמעיל ריאן במהלך המשחק מול בני יהודה ולא נכלל בסגל למשחק נגד כפ"ס, אך כעת הוא חוזר לפעילות סדירה.

ללא שחקני הנבחרות השונות, מכבי חיפה ממשיכה בהכנות למשחק מול בני סכנין בעוד תשעה ימים בסמי עופר. הפסד נוסף, שלישי במשחק, יביא אותה ללא נקודות לצמד המשחקים מול הפועל באר שבע (חוץ) ומכבי תל אביב (בית), כך שכל תוצאה מלבד ניצחון תכניס לחץ אדיר למערכת.

הקפטן, יוסי בניון, צפוי לעמוד לרשותו של רוני לוי לאחר שערך אימון כמעט מלא. מלבדו, גם טאלב טוואטחה ואביחי ידין יהיו כשירים למשחק, כך שרוני לוי צפוי ליהנות מסגל כמעט מלא, אם לא יחזרו שחקנים פצועים מפגרת הנבחרת.

מי שנמצא בתמונת ההרכב הוא קשר הרכש מוורדר ברמן, לודוביק אוברניאק, שמפגין יכולת טובה באימונים. הצרפתי-פולני נפרד רשמית מקבוצה לשעבר בהודעה שכתב בעמוד הפייסבוק שלו: "כמובן שזה לא הסתיים כמו שציפיתי. אני יכול לבחור להתאכזב מכמה אנשים, אבל אני בוחר לתעל את האכזבה שלי למוטיבציה לקראת הצעד הבא שלי".

קשר הקבוצה לשעבר, עידן ורד, שנמצא בחופשה בארץ, הגיע אתמול (רביעי) לאימון הקבוצה, הצטלם עם השחקנים ושוחח עם רוני לוי. ורד אמר: "התגעגעתי מאוד. צריך לזכור שהייתי פה חמש שנים וזה לא היה פשוט לעזוב. שמחתי מאוד לפגוש את כולם".