הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

חיים רמון חוייב לשלם לטביב 7 מיליון ש"ח

ניצחון לבעלים של בית"ר ירושלים בביהמ"ש. רק 2,000 כרטיסים נמכרו למשחק מול הפועל ב"ש

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  16.10.15 - 07:49
ביהמ"ש פסק לטובתו. טביב (דני מרון)
ביהמ"ש פסק לטובתו. טביב (דני מרון)

בית המשפט המחוזי בתל אביב אישר את פסק הבוררות של עו"ד תגר עמיאל, קיבל את התביעה שהגיש אלי טביב נגד חיים רמון והפועל ת"א, וחייב את בעלי האדומים לשעבר לשלם לבעלי בית"ר 7 מיליון ש"ח. בנוסף, על רמון לשלם להפועל 3 מיליון נוספים. המשמעות היא שאם רמון לא ישלם את הכסף בקרוב, טביב יוכל לפתוח נגדו בהליכי גבייה, מה שלא יכול היה לעשות עד היום. את טביב ייצגו עורכי הדין יורם זמיר ונועם פורר.

כזכור, רמון הגיש בקשה לביטול פסק הבורר, אך אז המליצה שופטת בית משפט השלום בת"א, יהודית שבח, לרמון ולהפועל למשוך את דרישתם בטענה שאין פגם בפסק הבוררה. בסופו של דבר רמון והמועדון האדום אכן ויתרו על המשך המשפט.

זה לא היה הניצחון האחרון של טביב בתקופה האחרונה. בית"ר זכתה בתביעה שהוגשה לוועדה למעמד השחקן בנושא דמי ההשבחה עבור שי חדד, והפועל קטמון חוייבה לשלם לצהובים-שחורים 59,000 ש"ח.

ובמעבר למגרש. בית"ר תפגוש את הפועל ב"ש ביום שני אחרי 2 ניצחונות על הפועל כפ"ס ובני סכנין, אבל המצב הבטחוני נותן את אותותיו והאוהדים לא מתנפלים על הכרטיסים. עד הבוקר נמכרו כ-1,440 כרטיסים בלבד, שהתווספו ל-560 שנמכרו לקבוצה האורחת. אוהדי ב"ש יקבלו את היציע הדרומי.

במועדון מקווים שהפחת סכום הכרטיס ל-50 ש"ח יגרום להאצה במכירת הכרטיסים כדי שאצטדיון טדי יכיל לפחות 20 אלף אוהדים. במשטרה החליטו על תגבור האבטחה סביב המשחק ועל הסדר ישמרו 180 שוטרים ועוד 250 סדרנים. המשטרה תיקח על עצמה חלק מהוצאות השיטור.

בפן המקצועי, המאמן סלובודן דראפיץ' מתכוון להעלות את אותו הרכב שניצח את כפ"ס וסכנין. מחר יוחלט אם לכלול את דן איינבינדר, שעדיין לא נמצא בכושר משחק מלא, או לאפשר לו עוד שבוע אחד לפחות של אימונים. הזרים שחששו מהמצב בירושלים, מעדיפים בשלב זה להישאר בעיר, אבל לא מן הנמנע שבשבוע הבא, אם יימשך המצב הרגיש, יבקשו לעבור לנתניה.