צעד לפני מעבר להפועל ת"א? סילבס מינה סוכן

דהאן יטפל בענייניו של המאמן, לו חוזה ברעננה. אלון: "זה מצב לא בריא"

רז זהבי
רז זהבי  04.11.15 - 14:09
יעבור להפועל ת"א? סילבס (אלן שיבר)
יעבור להפועל ת"א? סילבס (אלן שיבר)

תגיות: הפועל רעננה

תחילת כתבה

האם סאגה דומה לזו של אלונה ברקת VS איזי שרצקי VS ברק בכר עומדת לחזור על עצמה? דודו דהאן, סוכן השחקנים ומי שעמד במרכז הסאגה ההיא, מונה לפני ימים ספורים לסוכנו של חיים סילבס, מאמנה של הפועל רעננה. האחרון מחזיק בחוזה לשלוש שנים נוספות במועדון מהשרון, כך שעל פניו אין לו צורך מיידי בסוכן. ראשי רעננה לא ידעו על הצעד הנ"ל של המאמן, צעד שנודע להם בעקבות רחשים סביבו.

ברעננה יודעים כי הפועל תל אביב מעוניינת בחיים סילבס ושמה אותו בראש רשימת המאמנים אותם היא רוצה. גורם ברעננה סיפר לאתר ערוץ הספורט: "לא סתם דודו דהאן מונה פתאום לסוכן של סילבס. כבר ביום שני, במשחק מול בית"ר ירושלים, התחושה היתה שהראש שלו במקום אחר. זה יוצר חוסר שקט בקבוצה וזה יכול לפגוע בנו, זה הכי גרוע. לא סתם יש פתאום נסיגה ביכולת".

רצה הגורל, ובשבת הקרובה הפועל רעננה תארח את הפועל תל אביב, לה כידוע עדיין אין מאמן חדש. אשר אלון, הבעלים של רעננה, אמר לאתר ערוץ הספורט: "מוזר לי מאוד שחיים סילבס לקח סוכן בעוד שהוא חתום אצלי לשלוש שנים. המצב הזה לא בריא. לא לחיים ולא לקבוצה. יש לנו בשבת משחק חשוב נגד הפועל ת"א ואני מקווה שעד אז יהיה לה מאמן. אני את חיים סילבס לא מתכוון לפטר בשום מצב. אני כן אגיב בנושא בתוך המועדון ואחזיר את השקט כפי שהיה עד כה".