דסה לא בסגל למכבי חיפה, חלוץ זר ינחת בשבוע הבא?

מכבי תל אביב תיאלץ להסתדר ללא המגן הימני שלה במשחק המסקרן מול הירוקים שיהיה גם הבכורה של פיטר בוס על הקווים. דיווח בצרפת: ראן, בורדו וליון התעניינו באיתן טיבי

תומר לוי
תומר לוי  09.01.16 - 13:25
תחילת כתבה

מכבי תל אביב תיאלץ להסתדר מול מכבי חיפה ללא המגן הימני שלה, אלי דסה, שסובל מכאבים בצלעות ולא ייכלל בסגל למשחק המסקרן מחר (ראשון, 20:55). דסה לא התאמן ויצטרך לנוח מספר ימים נוספים. מי שאמור להחליף את דסה בהרכב הוא אבי ריקן, שיוסט מהקישור לעמדת המגן.

מעבר לכך, כפי שכבר דיווחנו אתמול, החלוץ הקרואטי דיאן ראדוניץ' עשוי לרדת לספסל, כשטל בן חיים החלוץ וברק יצחקי נמצאים בתמונת ההרכב. המאמן ההולנדי, פיטר בוס, לא שוחח היום עם השחקנים ועדיין לא ברור מה יהיה הסגל המלא למשחק, כשברור בינתיים שדסה לא ייכלל בו. "אנחנו לוקחים בחשבון שנגיע למשחק בפער של 4 נקודות מב"ש, כך שאנחנו צריכים לעשות הכל כדי לנצח ולצמצם חזרה", אמר שחקן בדריכות.

בינתיים, ג'ורדי קרויף מגביר את עבודתו על הרכש לינואר וההערכה היא שכבר בשבוע הבא ינחת בארץ חלוץ זר, כשקרויף מחפש גם מגן שמאלי זר. במידה ולא יימצא אחד, חן דילמוני מקרית שמונה עשוי להצטרף.

בעניין אחר, שחקני האלופה ממשיכים להיות מקושרים לקבוצות בחו"ל. הפעם מדובר על איתן טיבי, בו מעוניינות ראן, בורדו וסנט אטיין, כך לפי דיווח ב"ל'אקיפ" הצרפתי.

טיבי הוצג על ידי פרשן בתוכנית העוסקת בשוק ההעברות ברשת הטלוויזיה של "ל'אקיפ" כאלן טיבי. הוא אף טען שהבלם משחק בבית"ר ירושלים - אותה עזב עוד ב-2010 - ואף ציין שקבוצה צרפתית נוספת, ליון, עוקב אחריו.

טיבי כבר שיחק באירופה. כשעזב את בית"ר, הוא חתם לשנתיים בשרלרואה, אבל חזר לישראל כבר אחרי חצי עונה כשעבר לעירוני קריית שמונה. באותה עונה, 2010/11, הבלם פתח בהרכב ב-3 המחזורים הראשונים של הליגה הבלגית, אבל לא שותף ב-6 הבאים ובסך הכל ערך 9 הופעות בליגה הבלגית.