מאור בוזגלו: יש לי זכות לשמח, הערכים חשובים

קשר הפועל ב"ש הגיע לטורניר לזכרו של אחד מנרצחי הפיגוע בדיזינגוף

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  14.01.16 - 18:14
בוזגלו, היום עם הילדים (שי מור יוסף)
בוזגלו, היום עם הילדים (שי מור יוסף)
תחילת כתבה

שבועיים אחרי הפיגוע בת"א, נערך היום (חמישי) באופקים טורניר כדורגל לזכר שמעון (שימי) רוימי ז"ל, שנרצח בדיזינגוף. הטורניר נערך במסגרת אירגון "שער שוויון" והשתתפו בו קבוצות מבתי ספר יסודיים בבאר שבע, שדרות ומאופקים.

לטורניר הגיעו ראש עיריית אופקים, איציק דנינו, בני המשפחה של רוימי ז"ל וחברו, אריאל נוסבכר, שחגג יום הולדת בזמן הפיגוע ונפצע בו. גם מאור בוזגלו נכח, שוחח עם המשפחה ועם הילדים המשתתפים, הצטלם איתם ואמר: "כיף להיות פה ולראות את האהבה. יש ל זכות להגיע לפה ולשמח מעט. מעבר לספורט, הערכים חשובים מאוד. אם זה בבית -  לכבד את ההורים, בבית הספר - את המורים ובקבוצה - את החברים. המסר הוא להיות בן אדם טוב והשאר יבוא לבד".

איריס רוימי, אמו של שמעון ז"ל, אמרה: "אני בטוחה שהוא מסתכל מלמעלה ומרוצה מאוד לראות את הילדים שמשחקים. המוטו שלו בחיים היה 'לחיות את הרגע ואהבת החיים', והוא היה אוהב לראות את הילדים שמחים, נהנים וממשיכים את החיים". נוסבכר אמר לילדים: "שימי אהב מאוד ספורט ובעיקר כדורגל. הוא אהד את מכבי ת"א, אבל לא היה אוהד טיפוסי. הוא אף פעם לא הקניט אוהדי קבוצות אחרות וזה המסר שלי אליכם: תשאפו למצוינות, תרצו לנצח, אבל אל תשכחו לאהוב ולכבד אחד את השני".

ראש עיריית אופקים, איציק דנינו, אמר: "זה אירוע משמח מאוד, אבל הוא גם עצוב. הוא מרגש מאוד כי אנחנו מחדירים פה לילדים ערכים חשובים - גם של ספורט וגם של חינוך, בזכות עמותת 'שער שוויון' הנפלאה שהשנה הרחבנו אותה לכל בתי הספר בעיר. מצד שני, האירוע עצוב כי איבדנו בן יקר של העיר שאהב מאוד כדורגל. אני מאוד שמח שיש לנו את האירוע הזה כדי להנציח אותו ואני מקווה שהוא יתקיים כל שנה".