הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אוסידון הגיש תלונה נגד אחד מאוהדי מכבי נתניה

היו"ר טוען להסתה נגדו, האוהד כבר זומן לחקירה. שוינפלד יפתח בשבת, דודו ביטון ייעדר. ולפורט ינחת אחרי שהרשים את קורצקי

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  29.01.16 - 13:59
לא שקט. אוסידון (אלן שיבר)
לא שקט. אוסידון (אלן שיבר)

יו"ר מכבי נתניה דורון אוסידון הגיש היום (שישי) תלונה במשטרה כנגד אחד מאוהדי מכבי נתניה, שלטענתו הסית נגדו. האוהד פירסם פוסט חריף  בפייסבוק, שכלל גם תמונה של אקדח ואיום מרומז לפגיעה ביו"ר. התלונה הוגשה במשטרת נתניה ונפתחה חקירה כנגד אותו אוהד, שכבר היום צפוי להיות מוזמן.

בתוך כך, אחרי שהושלמה עסקת העברתם של ארון שוינפלד (החל מהעונה הבאה) ופאדי נג'אר (החל מהיום) להפועל ת"א תמורת דודו ביטון שיגיע בהשאלה, במכבי נתניה יקבלו ביום ראשון שיק של 1.1 מיליון שקל. בנוסף לכך, האדומים ישלמו את כל שכרו של ביטון ויישאו בעלויות של מחנה האימונים של הקבוצה בקיץ הקרוב.

ביטון שלא נרשם כשחקן נתניה, לא יוכל ליטול חלק במשחק מחר (שבת) ב-16:00 מול בני סכנין, בעוד שוינפלד מתוכנן לפתוח בהרכב בעקבות יכולתו הטובה בהפסד להפועל כפ"ס ובאימונים האחרונים. "החלום שלי הוא להשאיר את נתניה בליגה ולעזוב בסטייל", אמר שוינפלד. סער בנבנישתי לא כשיר למשחק. באסיפה המסכמת דיבר מנחם קורצקי על המתפרצות של סכנין והזהיר מפיראס מוגרבי וז'אורז'יניו.

קורצקי ניסה לשדר לשחקנים גם באימון המסכם ששום דבר עדיין לא גמור ושעוד אפשר להישאר בליגה, אבל עושה רושם שהמאמן מאמין יותר מחניכיו. "זה לא הזמן לחשב כמה נקודות אנחנו צריכים להשיג כדי להישאר בליגה אלא קודם כל לחזור לכבוש ואז גם לנצח", אמרו במועדון.

האוהדים ימשיכו במחאה נגד אוסידון, וזאת למרות הגיבוי המלא שהוא מקבל מראש העיר, מרים פיירברג. בפורומים השונים קראו האוהדים להגיע לאימון היום כדי למחות, בעוד אוהדים אחרים ביקשו להרגיע את המערכת ולשלב כוחות למטרה היחידה - לשרוד בליגה.

הקשר ההולנדי, ארסניו ולפורט, סיכם עקרונית בנתניה באמצעות סוכניו, גלעד קצב ועידן כסיף, כפי שפורסם לראשונה באתר ערוץ הספורט. במועדון אישרו את הסיכום והשחקן ינחת בארץ מחר אחרי שהרשים את המאמן מנחם קורצקי ועוזרו, עומר פרץ. בנוסף, השניים הסכימו לבחון למשך מספר ימים את הקשר היהודי, בובי וורשו, שהגיע - כמו שוינפלד - באמצעות ליאוניד קרופניק. אם ירשים, הוא יוחתם ויעבור תהליך גיור כדי שיוכל להירשם כישראלי.